truva10

Mazda 626 mı Nissan Primera mı önerirsiniz?

Bu konuda 26 ileti var

Arkadaşlar Mazda 626 yada 1998-2002 arası 2000 motor Nissan Primera arasında karar vermeye çaışıyorum.. Fiyatlar birbirine yakın.

Bunların farkları nelerdir? Hangisini önerirsiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hangi seneler olduklarını belirtirseniz daha anlamlı olur. Konuyu Alınık bölümüne taşıyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Her ikisi içinde düşündüğüm model aralığı 1998-2002 ve 2000cc motor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ikiside japon,güzel arabalar.arabaların donanım ve km durumlarına göre değerlendir.Allah hayırlısını nasip etsin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sw ise mazda sedan olucaksa nissan derim gene size kalmış

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nissan'nın Dijital klimalı olanı var bulursan ondan al.Yoksa 626, ama Mazda parçası daha bol bunu unutma.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

626 öneririrm bende 136lık olursa donanımda ezici olur tadındanda yenmez :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

626 derim, krem renk olması gerçekten hoş duruyor anladıgım kadarıyla büyük hatası kusuru da yok vizeside yapılmış, gende gönlünüze göre araçlardır umarım 2side

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gel ben sana satayım mazda 626 mı :)

bende kurtulim sende kurtul.yalnız bakmaya gideceğin mazda nerdeyse 300.000 de  :krrsz:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yalnız bakmaya gideceğin mazda nerdeyse 300.000 de  :krrsz:

aa ben buna dikkat etmemişim bak, ama burcu abla motor yeni yapıldı yazıyor ilanda yeni diyebiliriz artık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İkisi de sınıfının en iyi araçlarından,aralarında bariz fark olmamakla birlikte 626 lar biraz daha seridir,yanlız tüketimleri primera'dan biraz daha fazladır.

İkisi de eğer iyi durumda ise sorunsuz,ömürlük araçlar.

Şimdiden hayırlı olsun..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ablam yeni yapıldı dediğine göre varmış demekki bi zavazingosu.gerçi öbürünün km yi düşürülmüş olabilir.diğeri dürüst olabilir.dee 300.000 de iyi yol yapmış hani.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gel ben sana satayım mazda 626 mı :)

bende kurtulim sende kurtul.yalnız bakmaya gideceğin mazda nerdeyse 300.000 de  :krrsz:

olabilir tabi.

aracı tanıtabilirmisiniz biraz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla benim araba sabah sorun çıakrdıda ona kızıpta yazdım satayım diye :)

ama mazda alacaksan cebinize iyi para koyun.626 ların parçaları çok pahalı.

geçen gün servise gittiğimizde usta 120.000 tl lik cx-9 un parçası siiznkinden ucuz dedi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla benim araba sabah sorun çıakrdıda ona kızıpta yazdım satayım diye :)

ama mazda alacaksan cebinize iyi para koyun.626 ların parçaları çok pahalı.

geçen gün servise gittiğimizde usta 120.000 tl lik cx-9 un parçası siiznkinden ucuz dedi.

bu parça pahalı konusu çözebilmiş değilim. yan sanayinin ucuz olduğunu japon parçacı tanıdığımdan biliyorum. ama orjinal parçalar hakkında bir fikrim yok. diğer taraftan fransızların parçalarıda pahalı, dün fikir olsun diye bir arkadaşın dizel focusuna baktım fren hidrolik yağının deposunu 300 e değiştirmiş. 10 binlik bakım 300-400 tutuyor diyor.

anladığım kadarıyla fiat marka dışında araçların parçaları hep pahalı..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

anladığım kadarıyla fiat marka dışında araçların parçaları hep pahalı..

Kapsamı biraz daha daralt bence. Kuş serisi haricindeki tofaşların da parça fiyatları ucuz değil kesinlikle.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.