muratyildiz

Vazgeçtim yeni jant sevdasından orjinale geri dönüş

Arkadaşlar Bugun pirelli snow contol 2 kar lastigi aldım kuzuma mevcut 17" jantları çıkartıp orjinal üzerine

taktırdım 205-55*16 aracın performansı olumlu yönde müthiş degişti yazlık lastiklerimide şuanki orjinal

jantlarımın üzerine takmaya karar verdim neredesyse arabadan soguyordum performans düşüklügünden dolayı

siz siz olun aracın orjinal jantlarıyla oynamayın mühendisler biliyorlar işlerini

slm   

img0269i.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mühendisler elbette işini biliyor ama tasarımcılar için jant konusunda aynı şeyi söylemek zor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun.. 17leri aracın kendi yaylarıyla mı kullandınız peki? konforu ne derece etkiledi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

orjinal alçaltma kiti taktırdım opan ankarada şimdi orjinal janta dönünce eski yayları taktım

orjinal alçaltma kiti elimde boşta isteyen olursa ugun fiyata veririm çok az kullandım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orjinal gibisi yok.. Tecrübe ile sabittir..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Senin yaptığın işi bende yapmışdım zamanında.17 inch jant ve yay konfor ve performans anlamında çok kötü yönde etkiliyor.Fakat viraj'a girip çıkması bir o kadar iyi oluyordu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orjinal alçaltma kitinden kasıt sadece yaylar mı yoksa başka bişiler de var mı?

sadece yay ama alçaltma kiti diye geçiyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Senin yaptığın işi bende yapmışdım zamanında.17 inch jant ve yay konfor ve performans anlamında çok kötü yönde etkiliyor.Fakat viraj'a girip çıkması bir o kadar iyi oluyordu.

kesinlikle korkma gir istedigin hızda viraja tutunma anlamında süper

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.