olker444

Otomatik practica ile C4 dizel otomatik takası full versiyon

Bugün c4 full dizel otomatik vitesin bayide 2010 modeline denk geldim, benim düldüle 10 bin Tl sayıp bu aracıda 42.000 Tl ye saymayı teklif ettiler; servisteki müşteri temsilcisi bayan aracı beğendim kendime istiyorum dedi:)),,, aracın liste fiyatı metelik boyayla 46.400 Tl civarıymış,,, peşinde alsanız 42.000 Tl den aşşağı inemeyiz dendi,,, Nasıl bir araçtır sıkıntı yaşarmıyım? takas teklifleri için ne dersiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bugün c4 full dizel otomatik vitesin bayide 2010 modeline denk geldim, benim düldüle 10 bin Tl sayıp bu aracıda 42.000 Tl ye saymayı teklif ettiler; servisteki müşteri temsilcisi bayan aracı beğendim kendime istiyorum dedi:)),,, aracın liste fiyatı metelik boyayla 46.400 Tl civarıymış,,, peşinde alsanız 42.000 Tl den aşşağı inemeyiz dendi,,, Nasıl bir araçtır sıkıntı

yaşarmıyım? takas teklifleri için ne dersiniz?

Volvo S40 alabiliyorsun o fiyata basic modelini

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlker sen senin arabayı birine satabiliyorsan bence hiç durma ama sattığın kişiyi durumdan haberdar et ki kul hakkına girme :) Yukarıda Allah var o kadar problem yaşanan bir arabayı sorunsuz diye satarsan sorunsuzluğun fazla sürmez :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım C4 ü elden çıkarmak için uzun bir zaman uğraş verdi.Çukura girdiğinde arka taraf sanki kopup gidiyor.Çok gürültülü süspansiyonu var. Mazda3 e bindiğinde benimki de C sınıfı bu da derdi :) 3 defa turbo değişti garantiden.

Yine de tercih sizin tabi ki.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracı bilmiyorum fakat güzel araba.Eğer kronik sorunu yoksa bence al.Hem Dizel hemde otomatik

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım C4 ü elden çıkarmak için uzun bir zaman uğraş verdi.Çukura girdiğinde arka taraf sanki kopup gidiyor.Çok gürültülü süspansiyonu var. Mazda3 e bindiğinde benimki de C sınıfı bu da derdi :) 3 defa turbo değişti garantiden.

Yine de tercih sizin tabi ki.

Mazda'nın dizeliyle aynı motor var

bence al güzel arabadır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda'nın dizeliyle aynı motor var

bence al güzel arabadır

Dizel de 2 motor seçeneği var. 90 ve 110 BEYGİR :D En azından eskinden öyleydi şimdi bilmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arka süspansiyon olayını forumlardada okudum; tüm versiyonlarında herkes şikayetçi ama firmada değişiklik adına tık yokmuş.... b u son ayarlarla falan düldül iyide olsa değişme zamanı geldi,,,, dsg şanzıman jetta comfortline 50.000 tl civarı; toyata keza yine 48-50.000 aralığı dizel ve otomatik için başka bir alternatif yok gibi Edirnede. Aklım hep Mazda da,,, yok kardeşim hepsine binip kapıyı kapıyorum bi direksiyonu tutuyorum; hiç biri Mazdanın güvenini rahatlığını hissettirmiyor napiim, Laz bir arkadaşımın babası tanıştırdı beni Mazdayla sağolsun ama bana iyilik mi etti kötülük mü haala çözebilmiş değilim.....

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.