Guest _Akhan_

Delmeden takılabilen perde Mazda 3

Bu konuda 120 ileti var

Aracıma cam filmi çektirmeyi düşünüyordum fakat perde olayı daha çok kafama yattı sizlerle paylaşmak istedim perdeyi üreten firma Aydın'da ben yerinde taktırdım perdeyi üreten firma bu ürünün aynı zamanda patentinede sahip mazda 3 sedan araç için henüz satış yapmıyorlar ilk benim aracımda denendi olumlu sonuç alındı yakında nettede satışına başlanır tahminimce perde resimde göründüğü gibi klipsler yardımı ile tutturuluyor istenildiğinde sökülebiliyor dışardan içerisi görünmüyor ama içerden dışarsı görünebiliyor fiyatı hakkında bilgi veremeyeceğim ürün şuan piyasada değil çünkü üreticinin web sayfasınıda yazıyorum buraya

Not: perde takılı  iken camlar açılabiliyor

http://www.otoperde.com/tr/

post-0-141695282233_thumb.jpg

post-0-141695282237_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Oğuzhan, tam da aradığım şey desem yeridir. Bende iki çocuk var ve bu tür bir perde çok işime yarar. Diğerleri tam da kaplamıyor biliyorsundur. Firmadan kiminle görüştün yazabilir misin veya bana özel mesaj ile bildirebilirsen temasa geçmek istiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yazdım abi özelden şuan 323 99-01 kasaları ve mazda 3 eski kasalar için var üretim diğerleri için nederler bir bilgim yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gayet güzel bir uygulama. Fiyatı ne kadar, uygulaması basit mi, takıldıktan sonra dıştan kapılar kapalı iken fotoğrafı var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bir yıldır bu ürünü arıyorum. Söyleyin bir  müşteri de benim. Satışa başlasın hemen alacam. Tabi fiyatı da görmek gerek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ilk mesajımda yazdığım gibi fiyatı konusunda şuan bilgi veremem mazda 3 için şuan piyasada yok ancak tahminimce 1-2 haftaya kalmaz olacaktır uygulaması gayet basit perdeyi tutan klipslerin altında çift taraflı bant var klipsleri bu şekilde camın çerçevesine yapıştırıyorsunuz daha sonra perde o kanallara zaten oturuyor sökülmek istendiğinde perdenin tutma yeri var resimlerde de görünüyor orasından hafifçe esnetip çıkarıyorsunuz klipsler sabit şekilde kalıyor. Dışardan aracın içi görünmüyor fotoğraf eklerim bi ara verdiğim sitede perdenin uygunlanma şekli video olarak mevcut

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bir yıldır bu ürünü arıyorum. Söyleyin bir  müşteri de benim. Satışa başlasın hemen alacam. Tabi fiyatı da görmek gerek.

yeni kasalar için yok sanırım ama isteğinizi bildiricem :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Perde takılı iken cam hareket edebilir diyor sitede. Nasıl oluyor anlamadım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şunu eklemekte fayda var örneğin yeni kasa mazda 3 bu araç için perde üretilebilmesi için bu aracın kalıpları gerekiyor doğal olarak çok fazla talep olmayan perdeler üretilmiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Perde takılı iken cam hareket edebilir diyor sitede. Nasıl oluyor anlamadım...

çok basit perdenin camla bir teması yok çünkü perde cam çerçevesine tutturuluyor çerçeve dediğim yer arabanın kendi sacı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende bugün arkadaşımın aracında gördüm bu perdeyi. Yazacaktım ama benden önce davranmışsın :)

Görüntü olarak çok güzel duruyor.Herkes böyle birşey arıyorum diyor.Memnun kalacaklarına eminim. Arkadaşım uzaktan gösterdi cam filmlerim nasıl olmuş dedi, uzaktan zaten hiç belli olmuyor aynı film gibi duruyor. Yakından baktığınızda perde olduğu anlaşılıyor fakat dediğim gibi kaliteli bir görüntüsü var. Polis ile de başınız derde girmez böylece, çıkartırsınız perdeleri tamam :)

Arkadaşım hepsiburada'dan almış.Aracı hyundai kendi aracına göre mevcut fakat Mazda'lara henüz olmayabilir.Zaten yok denmişte. Bende bulduğumda hemen alacağım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Savaş, arkadaşına sorar mısın ne kadara almış ? En azından olası maaliyetini öğrenmiş oluruz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arada bu fiyat 1 adet arka cam, 2 adet arka yan camlar için geçerli. Ön camlar için yapmıyorlar.

sitede mazda 323 sedan için mevcut sadece.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha ne isteriz ama kalıbımız mevcut değil maalesef :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni Mazda 3 kalıbı olan yok mu yapılsın bak kaç talep var iletielim lütfen Akhan arkadaş..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben haftaiçi bir konuşacağım arkadaşlar ;) Eski Mazda6 için zor görünüyor ama Yeni Mazda3 için belki yaptırılabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.