Guest uyumsuzelement

Enes e teşekkür

Bu konuda 31 ileti var

az önce Enes kardeşimin hummalı ve azimkar çabaları sonucu e bayden angellarımı ve krom kapı eşiklerimi sipariş verdim şimdi pedal setine bakıorus biri dur desin Enes durmuo ne bulursa aldırıooooo :tey: :tey: :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dur abi daha body kit olayına gircez birazdan :D

imdaaat :tey: :tey: :2funny: Enes ben yakın zamanda evlenecem hatun bırakacak beni senin yüzünden :2funny: :2funny: :2funny::tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben anlamam abi; hele bir ay bunlarla gez; sonra MPS de alcaz sana :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Enes kollu sis farı göremedim.Birde fiyatlar çok farklı.38 dolar-129 dolar arası değişiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kanka şimdiden hayırlı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Enes kollu sis farı göremedim.Birde fiyatlar çok farklı.38 dolar-129 dolar arası değişiyor.

Kollu yok abi, düğmeli var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kanka şimdiden hayırlı olsun.

saol saol saol kankam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlısı olsun abi. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdiden hayırlı olsun Bülent.Tuning canavarım benim. :nazar: O0Düğün hediyesi için site olarak belki sana cam filmi hediye ederiz. ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi süpersin kopardın beni yaa :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdiden hayırlı olsun Bülent.Tuning canavarım benim. :nazar: O0Düğün hediyesi için site olarak belki sana cam filmi hediye ederiz. ;)

tamam abi ne zaman filmletios:))) :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tamam abi ne zaman filmletios:))) :tey:

Olm hele bi evlen ne bu acele. :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hadi bakalım hayırlısı Bülent, bu Enes bir de bizim İrfan'a kaptırdınmı elini bittin olm sen, ölmüşün ağlayanın yok.... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eee Bülent eden bulurmuş  ;D hayırlı olsun aldığın malzemeler güle güle kullan.Enes doğru yoldasın harcatabildiğin kadar harcat bu adama parayı :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tabi milleti gaza getiriyor aldırıyor sonra kaçıp askere gidecek :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Walla Selman abi İrfan'da jant aldırır modifiye listesini tamamlar Bülent abi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben oynamıyorum, kayırmacılık var. Biz mezun olduk hiçbirşey yok, Bülent abi hayatının hatasını yapıyor; ona film  :'( :-[

Ayrıca İrfan'a yetişemem ben modifiye konusunda. Benim yaptırdıklarım hep ufak ufak. İrfan büyük çalışıyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.