Jump to content

Enes e teşekkür

Guest uyumsuzelement
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

az önce Enes kardeşimin hummalı ve azimkar çabaları sonucu e bayden angellarımı ve krom kapı eşiklerimi sipariş verdim şimdi pedal setine bakıorus biri dur desin Enes durmuo ne bulursa aldırıooooo :tey: :tey: :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Dur abi daha body kit olayına gircez birazdan :D

imdaaat :tey: :tey: :2funny: Enes ben yakın zamanda evlenecem hatun bırakacak beni senin yüzünden :2funny: :2funny: :2funny::tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Enes kollu sis farı göremedim.Birde fiyatlar çok farklı.38 dolar-129 dolar arası değişiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Şimdiden hayırlı olsun Bülent.Tuning canavarım benim. :nazar: O0Düğün hediyesi için site olarak belki sana cam filmi hediye ederiz. ;)

tamam abi ne zaman filmletios:))) :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eee Bülent eden bulurmuş  ;D hayırlı olsun aldığın malzemeler güle güle kullan.Enes doğru yoldasın harcatabildiğin kadar harcat bu adama parayı :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdiden hayırlı olsun Bülent.Tuning canavarım benim. :nazar: O0Düğün hediyesi için site olarak belki sana cam filmi hediye ederiz. ;)

Ben oynamıyorum, kayırmacılık var. Biz mezun olduk hiçbirşey yok, Bülent abi hayatının hatasını yapıyor; ona film  :'( :-[

Ayrıca İrfan'a yetişemem ben modifiye konusunda. Benim yaptırdıklarım hep ufak ufak. İrfan büyük çalışıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...