unutulmayanlar

Lantis arayanlar...eski arabam ilanda

mayıs ayında sattığım lantis şuan ilanda.ben en son satarken toplam 1.500 tl harcamıştım.arka lastikler hariç altını komple sıfırlamıştım.(ön takım,amortisörler,disk,balata,motor kulakları vs.aklınıza ne gelirse)  bende iken motor halen sağırdı.triger orjinaldi.otomatikten düze çevirmiştim.eğer hor kullanmadıysa alınacak en iyi lantis diyebilirim.ilk sahibi bayandan almıştım. bilginize

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-lantis-meraklisina-temiz-lantis-34437891/detay/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet ben lantise bakıyorumda biraz fazla geldi banada :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

walla ben o fiyatın altında vermiştim.pazarlığı kuvvetli olan birisinden yardım isteyin.kadir abi (semavi) geldi mesela aklıma :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Diyarbakır ne alaka.. oarayamı sattın....

evet abi.diyarbakıra gitti.ilandaki arkadaş sattığım kişi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o ön tampon ne öyle ya :D şaka gibi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

s.mış yani işte.bana yüklenmeyin ben tamamen içi dışı egzozuna kadar orjinal verdim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aslında benim bi arkadaşım düşünüyor ama diyarbakıra da gitmez ki.. Tamponu dışında gayet güzel zaten ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Belki kırılmışdır tampon.Çözümü bu şekildi bulmuşdur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tampon müthiş olmuş çok etkilendim :2funny:

discory channel de over haulin diye bi program var.

orda yapılmıştır.çok estetik buldum sıradışı bir çalışma :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Belki kırılmışdır tampon.Çözümü bu şekildi bulmuşdur

ırıldığını zannetmem.sis farlarının ordaki boşluğu kapatmış sadece..oda yapıştırmadır 5 dakikada eski haline döner bence

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aslında benim bi arkadaşım düşünüyor ama diyarbakıra da gitmez ki.. Tamponu dışında gayet güzel zaten ;)

arkadaşın düşünüyosa bence bi arasın.tampona aldanmayın.eski haline dönebilir.ben aracı tavsiye ederim.tabi kaza yapmadıysa.hala temizse  d.bakır'a gitmeye değer.bu arada dün kendimi tanıtmadan  mesaj çektim abs modülü arızalıymış.fiyatta anlaşırız bi şekilde dedi.

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.