serhansm

Lovato LPG Mazda3 2004 AT

Selam arkadaşlar bugun lavato marka tup taktırdım herhangı bır arıza ışıgı yanmadı herhangi bir cekiş düşüklüğü yok aracım bu uygulamadan once 350-400 arası bır rakamda yakıt tuketımı vardı bakalım bu sıstemın ne kadar ekonomık getırısı olacak km yaptıkca herkezle paylasacagım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı uğurlu olsun. Kadir'in dediği gibi %30-40 civarında bir tasarrufunuz olacaktır. Tabii kışın bu rakam biraz daha düşer.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkurler arakadaşlar yeni veriler oluştukca paylaşacağım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selam arakadaşlar lpg takıldıkdan sora 1,500 km yol yapımıstır bunun 1000 km uzun yolda yapılmıstır arabada cekısten dusme surat yapamama gıbı bır sıkıntı olmadı aksıne 200 gosterdım bu arada uzun yolda 230 krş sehır ıcınde 270 cıvarı oldu. yanlız arabanın 1000 lpg bakımı yenı gıttım yanı 1500 km yaptıktan sora ayarlarının yuksek oldugunu soyledıler yuzde 25 oranında dusurduklerınıde ekleyım bakalım yenı verıler ne olucak ama su an ıcın lpg uygulanmasından menun kaldım dıyebılırım herkeze kolay gelsın gorusumek uzere ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selam arkadaşlar bugun lavato marka tup taktırdım herhangı bır arıza ışıgı yanmadı herhangi bir cekiş düşüklüğü yok aracım bu uygulamadan once 350-400 arası bır rakamda yakıt tuketımı vardı bakalım bu sıstemın ne kadar ekonomık getırısı olacak km yaptıkca herkezle paylasacagım.

Merhaba bende lovato tup taktırmayı dusunuyorum sız kıme taktırdınız sımdıkı durum nasıl son mesajdan sonra sorun cıkarttımı yakıt tuketımı nasıl

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende zavoli kullanıyorum çok memnunum.ş.içi 220krş ş..arası 180 kerş ortalama 200 krş diyelim.Hız olarakda 210 km yi gördüm

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selam arakadaşlar lpg takıldıkdan sora 1,500 km yol yapımıstır bunun 1000 km uzun yolda yapılmıstır arabada cekısten dusme surat yapamama gıbı bır sıkıntı olmadı aksıne 200 gosterdım bu arada uzun yolda 230 krş sehır ıcınde 270 cıvarı oldu. yanlız arabanın 1000 lpg bakımı yenı gıttım yanı 1500 km yaptıktan sora ayarlarının yuksek oldugunu soyledıler yuzde 25 oranında dusurduklerınıde ekleyım bakalım yenı verıler ne olucak ama su an ıcın lpg uygulanmasından menun kaldım dıyebılırım herkeze kolay gelsın gorusumek uzere ..

lovato LPG montajını nerde yaptırdıgını ve fiyatını bizimle paylasırmısın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba bende lovato tup taktırmayı dusunuyorum sız kıme taktırdınız sımdıkı durum nasıl son mesajdan sonra sorun cıkarttımı yakıt tuketımı nasıl

lovato LPG montajını nerde yaptırdıgını ve fiyatını bizimle paylasırmısın.

Arkadaşlar bu lpg işinde once işinin ehli ustalar lazım 15000 km yakın yol yaptım aracımda bu konuda sıkıntı yok yanlız bır sey soylucem ucuz yakıt alıp ekonomı yapmak cok yanlıs bazı lpg marakalarında ucuz olması dolasıyla aracın hem yakıtını ekleyıp hemde motoru yordugu bılınıyor oncelıkle marka yakıt kullanmak onemlı + 220-230 krş arası yakıyor suan sehır içi uzun yolda ıse hız ıle bu degısıyor ornegın 100 km gıdersenız 180-160 kadar ıner ama benım gıbı 180-160-200 arası km yol alırsanız aracın 4 vıtes olması ıle baglatılı 250-260 kr kadar cıkabılıyor

LPG MOTAJNI

Ankara Şaşmaz sanayi LPG GARAJ Yaptı

0312 278 77 55 0312 278 07 55

LPG MOTAJINI burda yaptırmak ısteyen arakadaslar ben mazda clup anlattım onlara zaten her konuda yardıcı olacakları dusunuyorum

Lavato marakasına gelınce en az KİT MMT /BRC/ Kadar ıyı bır sıstem

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.