grk41

Ses sistemi

Yeni aracımın ne bagajına nede kolon çaplarına uygun olmadığından sistemi satıyorum.

Rockford Fosgate Amfi

Kabinli 30CM Punch 2 SubWoofer

MB Quart 16CM Mid Takımı

Komple sistem satılık. Sistem Okçu dan alınmıştı. Amfinin tam modelini faturaya bakıp yazıcam.

Komple Sistem Fiyatı: 550 TL

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uygun gibi sankim fiyatlar kadir abiii bak ne buldum :D hayırlı müşteriler hocam :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

anfinin fiyatı belli değil ondan uygun gibi heralde

takım fiyatı yazmış gökan abi, amfinin modeli belli değil sadece

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok gökhan, modelini yazıcam demiş. İkinci elde komple setler sıfır fiyatının baya bir altına gidiyor...

Valla ibrahim, dün tombağı bir görseydin. arka koltuklardan bagaja kadar full doluydu, yani kabin falan koyamam ben o araca. Mercedeste umrumda değil, hanım yapsın çok istiyorsa  :fiuw::geyik:

arka teker üstlerine mid takımları güzel olabilirdi aslında ama tabii tombak'ın geniş bagaj hacmini daraltmakta pek akıl karı değil sen 2ci eller konusunda tecrubeli oldugunda bi sesleniyim dediydim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim artık gözlüğe ihtiyacım var.ibram senide boşuna konuşturdum :D  siliyim bari mesajları

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu 2.5 ve 3.0 v6 motora çok takıldım bu aralar.ikitelliye işim düşerse bütün çıkmacıları bi gezicem illaki ellerinde bişeyler vardır.fiyatta alırım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
:) komple sistem fiyatı arkadaslar amfi dahil. Amfinin modelini yarin yazıcam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arada satılıklarda, geyik dönse dahi, devamlı güncellenen konu makbuldür bizde :D

hatırlarım bi 323 gtr kliması vardı konu 3 sayfa olmustu sanırım güncellene güncellene :D neyse ilan dışı bişi yazmıcam ilan sahibi kovacak birazdan :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hatırlarım bi 323 gtr kliması vardı konu 3 sayfa olmustu sanırım güncellene güncellene :D neyse ilan dışı bişi yazmıcam ilan sahibi kovacak birazdan :D

yok canim estafurullah ne kovmasi  :sopa:

:D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

amfinin modele bakmayi yine unuttum ama yine de guncel  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gncl

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.