Guest élégancé

Mazda 2 Reklamı

bu mazda 2 çok tatlı araba yahu, jdm kültürüne göre azıcık oynandı mı tam olacak kerata :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Türkiye ye gri jantlılar gelmişti bir ara sayısı çok fazla değildir. Onları çok sevmiştim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Türkiye ye gri jantlılar gelmişti bir ara sayısı çok fazla değildir. Onları çok sevmiştim.

evet bende onlardan birini yakından görmüştüm güzel araçtı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçen sene Evo'da incelemiştim , Sport donanımlısı çok hoşuma gitmişti beyazdı sanırım. İçi görüntüsüne nazaran çok geniş şaşırdım kaldım. Yeni 2 için sayfaya girdim otomatik vites 120Hp yazmışlar ben mi yanlış gördüm acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

reklamlarda neden aracın içini göstermezler anlamıyorum.iç tasarım benim için önemlidir...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Makyajlanan 2 de bayağı değişiklik olmuş. Torpido değişmiş. İç dizaynı değişmiş fakat parçalar al tak şeklinde değişmiş. Orta konsol değişmiş oda uyuyor makyajsıza. En büyük değişiklik amortisörlerde. Amortisörler değişmiş yayları genişletmişler. Arkadaki zıplamayı yok etmişler. Motorda biraz kısılmış. Euro 5 normlarını karşılamak için yazılım değişmiş ve araba uysallaştırılmış. Makyajlı motorların hem torku hem de beygiri düşmüş. Son hız ve ara hızlanmalarda azalmış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

way gözünü seviyim ömer abi nerlerdesin sen, porshe yi buldun bizi unuttun :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Buralardayım İbrahim ayrıldım başladığım yerden :) Anlaşamadık. Bakalım hayırlısı. Dün akşam 320d ile denedik sonuç malum. :) 2010 320d coupe.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Buralardayım İbrahim ayrıldım başladığım yerden :) Anlaşamadık. Bakalım hayırlısı. Dün akşam 320d ile denedik sonuç malum. :) 2010 320d coupe.

hakkında hayırlısı abi, şüphem yok zaten, 2-3 hafta sonra sanırım debriyaja el atıcaksın, hatta el yapımı balatalar varmış bilirsin 400hp ye kadar destekli eski debriyaj balatısını gönderin bronze debriyaj balatası takıp geri yollayalım diyorlar hem ömrüde uzun olur, bu arada short shifter in elbet faydası vardır da zararı oluyor mu şanzumana hazır yakalamışken sorayım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.