Jump to content

Buji takımı ve başları adana'da nerden bulabilirim?

cilingiro
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaslar,

1991 model 323 hb arabamı yeni aldım..  sorunlarıda kullandıkca anlıyoruz, ortaya cıkıyor..

aracı uzun süre binmek için aldım o yüzden herseyi bakımlı olsun istiyorum..

araç çekişten düştü bugün yokuşta, ön taputu actıgımda buji kablosunun birinin koptugunu gördüm..

arada birde ilk calıstırırken hemen almıyordu.. yanımda eski bir usta vardı, bakti

bu kaploları en kısa zamanda degiştir dedi, bir kaç yeri cünkü bantlıydı, önceden koptumu artık ne olduysa.. buji baslarınıda degiştir dedi..

şimdi adanada orjinal kaplo ve baslarını bulabilirmiyim ?

bulamazsam netten sipariş verecegim artık,  peki fiyatları nedir bilgilendirirseniz sevinirim..

çok fazla bilgim olmadıgı için ön bilgi istiyorum,  yardımlarınızı bekliyorum

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yan sanayisine 17 lira vermiştim ancak orjinal fiyatları için bayilerden fiyat alabilirsiniz, adana da bayi var mı hatırlamıyorum ama antalyadan sipariş verirseniz elinize gelir kargoyla uzun sürede sizi rahatlatır, bujiler için 20TL vermiştim markasını hatırlamıyorum ama yeterli oluyor tabi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaslar,

1991 model 323 hb arabamı yeni aldım..  sorunlarıda kullandıkca anlıyoruz, ortaya cıkıyor..

aracı uzun süre binmek için aldım o yüzden herseyi bakımlı olsun istiyorum..

araç çekişten düştü bugün yokuşta, ön taputu actıgımda buji kablosunun birinin koptugunu gördüm..

arada birde ilk calıstırırken hemen almıyordu.. yanımda eski bir usta vardı, bakti

bu kaploları en kısa zamanda degiştir dedi, bir kaç yeri cünkü bantlıydı, önceden koptumu artık ne olduysa.. buji baslarınıda degiştir dedi..

şimdi adanada orjinal kaplo ve baslarını bulabilirmiyim ?

bulamazsam netten sipariş verecegim artık,  peki fiyatları nedir bilgilendirirseniz sevinirim..

çok fazla bilgim olmadıgı için ön bilgi istiyorum,  yardımlarınızı bekliyorum

teşekkürler.

Fabrikasyon orijinal bujilerin NGK marka kod numarasıda (BKR5E) Toplamı 20 tl Başka marka ve kod numarası uymayan bujiyi sakın alma.

Buji kablolarınıda maslak merser ahmet beyden fiyat alıp kargolatabilirsiniz.  212 2862230

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada aracınıza aldığınız her parça orijinal olmalı yan sanayi parça kabul etmiyor araç mutlaka bir yerinden patlak verir sonrasında daha fazla paranız gider.Zaten bu araçta orijinal parça kullandığınızda bir daha göremessiniz değiştiğini parçanın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer orijinal alacaksanız Adana da Yetkili Servis var ;

Yetkili Servis: Mıçı

Bilgi için: Melih Kırpıcı

Adres: Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:264 Seyhan

Telefon: +90 (322) 431 11 11

Faks: +90 (322) 436 11 10

e-posta servis_mici@mazda-tr.com

Serkan Koşuyolu Merser de Yedek Parça da Apo vardı ayrıldı mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eyvallah sagolun arkadaslar,

adana mıçı otomotiv yerini biliyorum,

oradan temin edebilirim ellerinde vardır umarım..

elimden geldigi kadar orjinal parca taraftarıyım bende.. çok yüksek farklar  söz konusu olmadıgı taktirde daima orjinal

parça tercihim olacaktir..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yetkili servise (Adanada) gitmek gibi bi hata yapmayın sakın,bir buji kablosuna bir 323 parası fiyat çekerler + muhtemelen en az 10 gün bekletirler.

Çarşıdaki Çetinkaya'ya giderken sağda Sun oto var,japon yedek parçacısı hem fiyatları iyidir hemde sattıkları parçalar genelde kaliteli,ben yıllardır önceki 323 ümün de bu Lantis'imin de parçlarını ordan temin ediyorum. Ayrıca orada çalışan arkadaşım da var ismimi verirseniz extra yardımcı olur ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Normalden daha fazla para talep edemezler. En kötü ihtimalle tanıdık bir servise telefon açar sorar, liste fiyatını alır, sonra gider Mıçı dan sorar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kırmızı lantis sahibi sezer diye bir arkadaş gönderdiği deyin

Ayrıca orada çalışan arkadaşım da var ismimi verirseniz extra yardımcı olur ;)

Sezer abi senin adına konuştum ama konuştum ama kusura bakma :):hi: :hi:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kırmızı lantis sahibi sezer diye bir arkadaş gönderdiği deyin Sezer abi senin adına konuştum ama konuştum ama kusura bakma :):hi: :hi:

No Problem İbrahim ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sezer arkadaş merhaba, keşke daha önce yazsaydınız :) :)

az önce oradan geldim,

dediginiz gibi 250 tl fiyat verdi, sakamı yapıyorsunuz dedim  :ohmy:  :ohmy:  :ohmy:

dedigin gibi ellerinde'de yokmuş...

Sizde adanadasınız sanırım.. 

dediginiz yerden alırım artık...

bunun gibi parca olsun usta olsun, adanada yardımlarınızı önerilerinizi isterim artık sık sık..

sağolun..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sezer arkadaş merhaba, keşke daha önce yazsaydınız :) :)

az önce oradan geldim,

dediginiz gibi 250 tl fiyat verdi, sakamı yapıyorsunuz dedim  :ohmy:  :ohmy:  :ohmy:

dedigin gibi ellerinde'de yokmuş...

Sizde adanadasınız sanırım.. 

dediginiz yerden alırım artık...

bunun gibi parca olsun usta olsun, adanada yardımlarınızı önerilerinizi isterim artık sık sık..

sağolun..

Ne demek..

Adana'da Mazda sorunları üzerine doktora yaptım sayılır :D

Pm olarak telefon numaramı yollayim size,arayın görüşelim..

Burda olduğum müddetçe elimden gelen her türlü yardımı yaparım ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

kardeş ben de adanadayım ve aracımı bakıma sokcam balata fılan almıştım sun otodan ben amortisör takımı almayı düşünüyorum bi de sen hangı ustayı önerırsın bıze bu araçtan anlayan senın süreklı gıttıgın bır yer var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...