Guest élégancé

MX-5 Mercedes SLK'ya tur bindiriyor

Bu konuda 22 ileti var

işte bu fenaydı.  :2funny: :2funny:

ben olsam üretimden kaldırırdım :D arkadaki gri vurdu darbeyi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

işte bu fenaydı.  :2funny: :2funny:

:D bende diyorum ne oluyor :D güzelmiş :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuş video.İzlemeden tahmin ettim bu konuda olduğunu.Mx-5'in 2010'dan itibaren üretilen elektrikli tavanı 12 snde açılıyor ve dünyanın en hızlı açılan tavanı olarak biliniyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuş video.İzlemeden tahmin ettim bu konuda olduğunu.Mx-5'in 2010'dan itibaren üretilen elektrikli tavanı 12 snde açılıyor ve dünyanın en hızlı açılan tavanı olarak biliniyor.

bnde arabaları kapıştıracaklar sandım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel hazırlanmış bir video.Sonundaki zoom zoom zoom melodisi bir mazdasever tarafından çekildiğini gösteriyor:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şahhane, yaşlanana kadar yaşarsam alıcam bu arabadan bir tane, çoluk çocuğu sepetleyelim hele...:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şahhane, yaşlanana kadar yaşarsam alıcam bu arabadan bir tane, çoluk çocuğu sepetleyelim hele...:D

yaşın geldi bence artık ihtiyar al bitane 6 ileri otomatiğinden :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mercedes slkya bile tur bindiriyor ben olsam yaşlanmayı beklemezdim  :tey::2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de aynı fikirdeyim, hastası oldum 6 ileri otomatik fiteslinin. Hoş Hakan Abi o araba mı dedi ama ben daha iyisini görene kadar araba :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yaşlılık çıtasını merak ettim  8)

yukarı ile arada bir kontrat mı var (olabilir hukukçulardan korkarım)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selman abi bu keyfi yaşayabilen şanslı bir insan olarak almalısın,yakışır diyorum :)..Allah hepimize ömür versin bu arada..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

neyse gelelim asıl konuya;

sağ gösterip sol vurmak bu olsa gerek........

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gerçekten birgün almak lazım bu araçtan , sahibinden.com'da uygun fiyatlı birkaç tane görmüştüm ama uygunu sıfır Mazda 3 'e denk yenileri için

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gerçekten birgün almak lazım bu araçtan , sahibinden.com'da uygun fiyatlı birkaç tane görmüştüm ama uygunu sıfır Mazda 3 'e denk yenileri için

bu aracı zarar etmeyi göze alanlar alır anca :) hemde büyük rakamlarda :) ama ikinci el mantıklı :D takas falan :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu aracı zarar etmeyi göze alanlar alır anca :) hemde büyük rakamlarda :) ama ikinci el mantıklı :D takas falan :D

Ben 1 kere tecrübe yaşandıktan sonra sıfır Araç almayı düşünmeyenlerdenim :) ikinci el en mantıklısı kendi açımdan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben 1 kere tecrübe yaşandıktan sonra sıfır Araç almayı düşünmeyenlerdenim :) ikinci el en mantıklısı kendi açımdan.

bende öyleydim :) mazda 6 52.000tlye inince :D 520iyi görmeye gittim.galeriler birleşik mazda-bmw-landrover..bir baktım mazda 6... 52 milyar passata verdikten sonra 2.0 canavar alırım dedim :D

yoksa benim altımdaki meganeda 2.eldi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

42-43e mazda6 alanlar oldu O zaman... Ben o sırada iş durumu yüzünden arabamı satıp ithalata başlamıştım, yoksa alırdım Sıfır Mazda 2 yada 3. Kaldıki ben sıfır araç almayanlardanım :)

ötv dönemini kastediyorsunuz sanırım.o zamanlarda hiç araba almak aklımda yoktu :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Beş seneye kadar alırım ömrüm olursa, artık son arabam olur, kız çocuğu gibi bakarım, parlatırım, uğraşırım....:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.