berkobal

Konsol Aydınlatması [1998]

selamlar 98 model 626 nın kalorifer sıcaklığının ayarlandığı düğmenin konsol aydınlatma lambası patlamış o lambayı değiştirmek için ön konsol komple mi sökülecek yoksa başka bi yerden kolayca değişebilir mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

onlar geçmeli çerçeve olması gerek ordan sökülüyor ama patladıgını sanmıyorum kablosunda kopukluk temassızlık vardır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

konu 2010 da bu yana konusulmamış olsa da iç aydınlatma problemi olanlar bana ulaşabilir yeterli tecrübem var. isteyene anlatırım gayet basit kendileri yapabilirler. hemde konsola hiçbir zarar vermeden. kendi aracımda uyguladım tüm ampülcükleri değiştirdim. aracım mazda 626 99 digital klima

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

konu 2010 da bu yana konusulmamış olsa da iç aydınlatma problemi olanlar bana ulaşabilir yeterli tecrübem var. isteyene anlatırım gayet basit kendileri yapabilirler. hemde konsola hiçbir zarar vermeden. kendi aracımda uyguladım tüm ampülcükleri değiştirdim. aracım mazda 626 99 digital klima

resim isterik :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

resim isterik :)

Çok isterik gördüm seni Bülent...

:D

Şaka bir yana foto varsa paylaşabilirsin arkadaşım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

resim için baştan mı sökeyim güzelim konsolu :) sorunu olana buradan yada telefondan anlatırım sözleşip :) olur da tekrar sökmek zorunda kalırsam söz tek tek her aşamanın resmini  çekecem.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende kendim söktüm 3 gün uğraştırdı ama şimdi 1 saatte yaparım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
02.04.2014 at 14:42, emytoget :

Selamlar arkadaşım..Konuyla ilgili bilgi verir misin; benim 99 glx'in klima tuş lambaları yanıyor düğmeye bastığımda ama arka ışıkları yanmıyor; saatin de arka ışığı yanmıyor, küllüğün de..Nasıl söküleceğini sırasıyla yazarsan, elimden gelir bu işler...Tabii ki halen Mazda 626 sahibiyseniz ve forumdaysanız..Şimdiden teşekkürler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bizde de bi kaç yanmayan ampul var. aşamaları görseydik iyidi...

çeksek elimizde kalırmıki

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.