Srkn

Fotoğraftaki mazda logosunu nereden bulabilirim?

Böyle bir parça numarası varmı mazdada yoksa bu arma boyanmışmı evet site yöneticileri nereden buldunuz bu arabayı :)

logoeg.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yansımadan dolayı fotoğrafta öyle çıkmış olabilir mi?

Yansıma falan değil bariz koyu renkli bir arma..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda armasının içindeki siyahlıktan bahsediyorsun sanırım Serkan abi, avrupaya verilen modellerde içleri siyah (fuarda sergiledikleri otomobillerden anlayabilirsin) parça numaralı bir işlem olmasına gerek yok aslında, siyah folyo ile kendin bile yapabilirsin armayı söküp siyah folyo kaplayıp tekrar armayı takarsın, hatta Muğla bayisi Okan abi arka armayı kesme ve siyaha boyama gibi bir işlem yapmıştı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ibram o dediğin arma bende vardı işte.iç taraftaki kenarları siyahtı...lantise geri geri çarpan aracın sigortası ödemişti.serviste sipariş etti belçikadan geldi arma.keşke sökseydim eskiyi takardım.bu kadar değerli olduğunu bilmiyodum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hadi ya üzüldüm vallahi, babamda 67 model bi mustang in önündeki döküm at sembolünü sökmüş zamanında sonradan takılan aksesuarlardan sanıp  ( o zamanlar mustang meşhur değil tabi) bende saklarım onu hatıra olsun diye, neyse abi o uygulama basit bir işlem hemen yapılabilir yani :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Serkan, o fotoğraf lansman fotoğrafı ve bugüne kadar sadece lansman aracında gördüm o amblemi. Yani bulmakta zorlanabilirsin zira aksesuarlarda göremedim o parçayı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aksesuar olarak yok böyle birşey...

ancak osendur da bilir, boyamıştık onun amblemlerini...

istenen renk karılıp yapılabilir...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.