Guest élégancé

Mazda'nın yeni şahaseri : MX-0

Bu konuda 30 ileti var

bundan şahane uzaktan kumandalı oyuncak olur başkada bişi olmaz tabi bu şahsi görüşümdür :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bundan şahane uzaktan kumandalı oyuncak olur başkada bişi olmaz tabi bu şahsi görüşümdür :D :D :D

piyasaya çıkınca tabiki böyle olmayacaktır.ana hatları böyle olacaktır diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayal ötesi.genel anlamda konsept araçlar hiçbir zaman gerçeğiyle aynı olmamıştır.mutlaka kesinti yapıyolar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayal ötesi.genel anlamda konsept araçlar hiçbir zaman gerçeğiyle aynı olmamıştır.mutlaka kesinti yapıyolar.

kesinti değil evrim geçiriyor konsept :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

shinari çıksa satış rakamlarını göreceğim  8)

param yeterse ilk alacaklardan biri ben olurum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

param yeterse ilk alacaklardan biri ben olurum :D

hahah benim eşim izin vermez.mazda 6yı bile zorla aldık meganeı satıp onda kesin cinnet geçirir  :jedi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bu tur haberlere cok itibar etmiyorum, Mazda konsept araclarini kendisi tanitiyor zaten ve global sitesinde bu tarz bir haberle karsilasmadim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

shinari çıksa satış rakamlarını göreceğim  8)

hiç affetmem alırım onu :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayır bence dogru resmi facebook sayfasında dogrulandı.

hiç affetmem alırım onu :D

80 milyar civarı olursa düşünülebilir :D ama sanmıyorum alabileceğimi  :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hahah benim eşim izin vermez.mazda 6yı bile zorla aldık meganeı satıp onda kesin cinnet geçirir  :jedi:

sormazsan izin almak zorunda da kalmıyorsun  ben öyle yapıyorum cinnet geçirme kısmına gelince sen ne yaparsan yap hatun milletine ilk ters düşüşünde  önceki yaptığın fedakarlıkları unutup cinnet geçirirler :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

+ 1 bencede :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sormazsan izin almak zorunda da kalmıyorsun  ben öyle yapıyorum cinnet geçirme kısmına gelince sen ne yaparsan yap hatun milletine ilk ters düşüşünde  önceki yaptığın fedakarlıkları unutup cinnet geçirirler :D :D :D

bu arabayı görünce kendisi benden gizli alır  :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hakikaten 2020de böyle arabalaramı bincez? Tek kişilik ilginç bi araba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sizde rüşvet verin hatunlara :D

Ben mersoyu rüşvet olarak verdim, Tombağı aldım :D

Biraz abartmış mıyım  :2funny::tey:

Hesaplarıma göre hatuna bir cx-9 falan verebilirsem, ikinci el bir rx*8 için izin çıkar  :2funny::geyik:

cx-9 verilen paraya acımamda vergiye acırım harbiden  :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.