kalimero

Mazda 2 sol dikiz aynası

Slm arkadaşlar malum bayram üstü bende şehir dışındaydım fakat dönüşte feci bir kazayı kıl payı atlattım burada arabanın çevikliğine hayatımı borçluyum fakat sol dikiz aynamın dış tarafı kırıldı bunu nasıl bulabilirim görenler duyanlar bilenler bana bildirsinler lütfen  ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2-3-6 da  aynı ayna var hatta rx-8 de de. Ya orjinal servisden sipariş ya da sizin araba beyazdı sanırım çıkmacılardan bulursunuz. Elbet bu araçlardan birisininki olur. En son çözüm ebay de ucuza artırrma düşürmek. Geçmiş olsun. Ancak sizede sorayım sağ aynadan memnunmusunuz ben hiç değilim acayip kör nokta var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben çok memnunum biraz arabaya göre büyükler ama görüş açısı çok güzel.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun, hasarlı araç ilanları arasında denk gelirse burdan bilgilendiririm sadece dışı kırılmış zaten mekaniğinde sorun yoktur heralde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben de bulunur. hazır elimde var. bana ulaşınız. tşk. opak beyaz da var, metalik beyaz da...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun Özlem abla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.