Jump to content

RX-8 Greddy SE Egzoz

EMR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

RX-8'im için Greddy SE (Spectrum Elite) egzoz siparişi verdim bugün... (01.12.2010)

egzoz takılınca fotoğraflarını ve videosunu sizinle paylaşacağım...

greddyrx8egzoz34skn77.jpg

greddyrx8egzoz34skn77.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ocak ayını bekleyemedim. Siparişini geçicem Greddy'nin bu hafta içinde.

Normalde bugün geçicektim siparişimi ama aramızda rx-8'ine eksoz taktırmak isteyen filan olur, Yardımcı olmak amacıyla. Bi kaç gün bekliycem. Gelen istek olursa diye...

RX-8 için Greddy eksoz almak isteyen arkadaşlar. Bu başlık altından mesaj atsınlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

selam. bir arkadaşın dediğine göre arka tampon farkından ötürü eski kasa için olan egzozlar uymuyormuş. Sipariş geçmeden önce onu arastırdınız mı ? Bu arada rx forum patlamıs ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet Greddy eksoz eski kasaya göre uyumlu.

Yenisine takıldığı zaman eksoz yukarda duruyo.

Onun içinde ufak bi rütüşle eksoz bağlantı ayaklarına işlem yapılıyo.

Sorunsuz kullanıyosunuz...

RX forum patlamış derken. Mazda Club TR'ye yönlendirme yapıldı...

Bazıları patladı zannedip sevinmiş olcak sanırım ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet Greddy egzoz eski kasaya göre uyumlu.

Yenisine takıldığı zaman egzoz yukarda duruyo.

Onun içinde ufak bi rütüşle egzoz bağlantı ayaklarına işlem yapılıyo.

Sorunsuz kullanıyosunuz...

RX forum patlamış derken. Mazda Club TR'ye yönlendirme yapıldı...

Bazıları patladı zannedip sevinmiş olcak sanırım ;)

hmm. ben de o kadar tanıtım mesajı falan yazmıstım bak boşa gitti  :D. Orası iptal mi yani şimdilik ?

Bir de cat iptali yapmayacaksın sanırım? Arıza ışığı durumundan dolayı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kat.tan itibaren gelio zaten Greddy eksoz sistemi.

Ben bi ay sonra filan test pipe'de sipariş vericem.

Kat.ı söküp yerine test pipe takıcam. Sensör girişi mevcut yeni takılacak parçada.

Arıza ışığı filan yakmıycak ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kat.tan itibaren gelio zaten Greddy egzoz sistemi.

Ben bi ay sonra filan test pipe'de sipariş vericem.

Kat.ı söküp yerine test pipe takıcam. Sensör girişi mevcut yeni takılacak parçada.

Arıza ışığı filan yakmıycak ;)

Arıza ışığı yakmıyorsa güzel. Garanti olayında sorun çıkmasa yapmak lazım da her servis de yapmaz bunu :). Sağından solundan bir şeyler çıkıyor zaten garanti lazım... Senin aynalar da sallanıyor mu ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yaw orti neden greddy acaba ?

Borla var bide RX-8 için. Ama Greddy kadar iyi değil.

İyi değilden kastım performans yönünden.

O yüzden Greddy tercihimiz, Hem bilen de bilir zaten Greddy'i...

Yarın siparişi geçiyorum. Düşünen varsa Greddy yarın son gün...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yalnız performanssa kastın sana kesinlikle re amemiya olmadı agency poweri öneririm ayrıca greddynin de sesini dinledim agency power ve re amemiyanın sesini de sıralama yapmam gerekirse rx8 icin performans ve ses anlamında en cok kullanılan markalar agency power ve re amemiyadır. ancak greddy de tabi ki iyidir ancak bu dedigim 2 markadan tek artısı daha az masraflı oluşu..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

wankel motorlara yapılan sonradan egsoz seçimleri yakıtın kurum yapması gibi bir sorun çıkartarak motor ömrünü azaltıyormuş o yüzden bu konuda bilindik markalara güwenmekte fayda var, greddy borla gibi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest umut onurcan

bende bu aralar egzoz sıstemı bakıorum aracıma benım suankı egzozum orgınal deıl zaten sesı de hosuma gıdıo ama höruldemesı eksık benımkının sadece bagırıo asırı seslı sekılde dolu dolu gelmıo ses ,yardımcı olurum demıssınız sız egzozu taktırınca benımkı ıle yanyana getırıp kıyaslasak olur mu?? benım aracımında ıhtıyacı var egzoz a :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

ben de düşünüyorum egzoz.memnunmusun greddyden? ve tabi fiyat olarak da meraklandım :) ve garanti ile ilgili problem yarattı mı bilgilendirirsen sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra ...

merhaba  konuyu hortlatmak gibi oluyor ama yeni konu açmak istemedim 2010 model aracım için greddy düşünüyorum bende sitesinde 2008 demiş youtube da baktım egsoz aşağıda kalıyor siz nasıl çözdünüz bu sıkıntıyı onun dışında başka sorun oldumu bilgi veriseniz sevinirim teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Emre aracını satalı çok uzun zaman oluyor. Zaten dikkat edersen siteye de artık pek uğramıyor. Eğer bir başkası da benzer bir değişim yaptı ise belki cevap verebilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...