Jump to content

En Çok Sevilen Araçlar!

Guest élégancé
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

veriler bize göre değil.baksana jaguar xf birinci sırada.ilk 5.te ağır ve çok yakan araçlar var bunlar avrupaya göre.halbuki burda jaguar dedimmi yakıt-vergi deyince herkes kaçıyo...örnek ben s-type düşünüyodum vazcaydım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla ne yalan söyleyeyim, benim aklıma ilk gelen araba Jaguar XF oldu. Listeyi görünce de epey şaşırdım.  İlk sırada olmasını beklemiyordum. İngilizler biraz milliyetçilik yapmış belliki. Ama ne zaman görsem derin bir ah çekerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Jaguar XF gerçekten harika bir araç, geçen hafta Ortaköy'de yanına parketmiştim başıma dert olur kapıyı açarken falan diye vazgeçtim gittim başka yere parkettim ama araç gerçekten harikaydı.

Bu ara Lexus'ın SUV'si olan RX'de süper bir araç bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

türkiyede yakıt ve vergiler avrupa standartlarına indiği zaman söz konusu büyük hacimli araçlar listenin başında olur ama bu biraz imkansız.bizi ilgilendiren şeylerle ilgilenmek lazım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok iyi bir araç bir dönem bende kullanma fırsatı bulmuştum, yakıt tüketimi falan da korkulacak seviyelerde değil. Özellikle içi çok hoşuma gitmişti son derece konforlu. 8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest élégancé

bence gerçek veriler.ingilizler genellikle objektiflerdir.alman dergiler gibi araç övme arayışına girmezler.eğer alman dergiler yapsaydı bu sırayı listede japon bulunmazdı.kaldıki oylamayla alınmış sonuçlar olması gerek.bence Türkiyede olmasada dünyada gerçeği yansıtıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...