Jump to content

Mazda Büyük İndirime mi Girmiş ?

sezerizim
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Annem reklamda Mazda3 ü 35 bin diye görmüş. Uzun zamandır bende mazdayı takip ediyordum. Bilgisi olan var mı?

Araç mazda3'müş. Reklam filmini görmüş televizyonda. Yılsonu indirimi yapmışlar hadi iyisin dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 47
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

8

• Ali

4

• Gökhan

16

• sezerizim

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

3'ün başlangıç fiyatı 39560 TL. Ben demiyorum Mazda diyor: http://www.mazda-tr.com/showroom/mazda3/specs/

Ben de direk oraya baktım :) Ama sanırım yeni bir durum. İnternette de pek bulamadım. Hayır Mazda'nın başka modelinde indirim olsa  ve internette buna rastlasam yanlış görmüştür diye düşüneceğim ama indirimle ilgili hiçbir şey bulamadım. Bence sadece tv'de yayınladır. Daha resmi sitede duyurmamışlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Belki reklamda 39500'den başlayan fiyatlarla üstelik 4365 TL'lik yıl sonu indirim fırsatıyla dedilerse. 35000 gibi anlaşılmış olabilir.

Yok abi ya sanmam 34.900 diyor kadın. Hayır yaşlı da değil :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yoktur canım, yoktur yoktur.

ilk defa böyle bi habere senin üzülmemen için inşallah balon haberdir diyorum :dua:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, Mazda dan Bülent Bey ile görüştüm web sitesindeki fiyatların geçerli olduğunu böyle bir indirim olmadığını belirtti.

Anlaşılan bir yanlış anlama var ortada..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, Mazda dan Bülent Bey ile görüştüm web sitesindeki fiyatların geçerli olduğunu böyle bir indirim olmadığını belirtti.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyuuuu üffff... :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...