Guest metin_4154

Otomatik Vites Işıkları

Bu konuda 38 ileti var

Arkadaşlar otomatik viteslerde yandaki lambaların yanması gerekmiyomu illa göstergedenmi  bakmak zorundayız biri yardımcı olsun.Işıklar yanıyosa benimki neden yanmıyor eğer yanmıyorsa neden yanmıyor cevap bekliyorum bu sorulara teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

parkları yaktiginizda yanacaktir diye dusunuyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abicim sis farı yok vites ışıkları yanmıyo dünya kadar gaz yakıyo  :kafa: abim yaktı başımı ama dün eşim kullanıyodu arabayı baktım şöyle karşıdan gelirken güzel araba almışım dedim :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abicim sis farı yok vites ışıkları yanmıyo dünya kadar gaz yakıyo  :kafa: abim yaktı başımı ama dün eşim kullanıyodu arabayı baktım şöyle karşıdan gelirken güzel araba almışım dedim :nazar:

Allah kurtarsın, Allah kurtarsın. Kadirin bir zamanlar sözü vardı. "Nerden bulaştık şu Mazdaya" diye. Bende kendime düstur edindim bunu.

100km de 4 litre motorin diyorum. 200nm tork diyorum. Bir sürü oyuncak özellik diyorum. Daha ne diyeyim. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Allah kurtarsın, Allah kurtarsın. Kadirin bir zamanlar sözü vardı. "Nerden bulaştık şu Mazdaya" diye. Bende kendime düstur edindim bunu.

100km de 4 litre motorin diyorum. 200nm tork diyorum. Bir sürü oyuncak özellik diyorum. Daha ne diyeyim. :D

abi sanki bizede aşılamaya çalışıyon clio sevdasını... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi sanki bizede aşılamaya çalışıyon clio sevdasını... :D

Evet, alın ekonominin dibine vurun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arabayı aldık depoyu doldurduk, şu anda 950 km.de yaklaşık. Çeyrek depo var daha. Daha ne diyeyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet, alın ekonominin dibine vurun.

ikinci araç alıcak param olursa alırdım ne yalan söyliyeyim.ama kapıda mazda eksik olmaz :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aslında yakıt çok öenmli değil şirketin benzin koçanı sağolsun...hiç hesaplamıyorum ne yakıyor diye bakıyorum ışık yandı hemen fullüyorum depoyu. :)

Arabayı aldık depoyu doldurduk, şu anda 950 km.de yaklaşık. Çeyrek depo var daha. Daha ne diyeyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

...ama kapıda mazda eksik olmaz :D

Şaka bir yana bende farkına varmaya başladım. :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maalesef yukarıda saydıklarımdan sonra bunuda belirtmek istiyorum. İyi hoş ama araba kllanma zevki hiç yok maalesef. :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İşte o zevki ben fazlasıyla alıyorum :fiuw:

Maalesef yukarıda saydıklarımdan sonra bunuda belirtmek istiyorum. İyi hoş ama araba kllanma zevki hiç yok maalesef. :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi Tombak'taki sürüş konforunu ve zevkini bence yeni kasa fluence'de bile bulamıyabilirsin zaten.

Doğru Yunus.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konu aldı başını gidiyor Gökhan Abi bu ışıkların yanması gerekiyormu nerde bu 6 kullanıcıları :kafa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tombakta yanıyor diye biliyordum. Birde Hakanın (babatolia) 6 da yanıyor diye hatırlıyorum. Ademin orada görmüştüm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Biladerim aydınlatır şimdi dicem ama oda bilmiyor yanıp yanmadığını :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim lambalarda problem olduğu kesinleşti.Servise gidip baktırmak lazım şimdi. :kafa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.