EMR

RX-8 Renk Seçimi?

RX-8 için hangi renk tercihiniz olur?   44 oy

1. 1. RX-8 için hangi renk tercihiniz olur?

• Hızlı Kırmızı
      20
    • Kristal Beyaz
      26
    • Parlak Siyah
      7

Oy vermek için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Bu konuda 21 ileti var

3 kuruş fazla olsun kırmızı olsun, hatta 5 kuruş fazla olsun hızlı kırmızı olsun. :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eski RX-8 kırmızısı değil allahtan yeni RX-8 kırmızı.

Aynısı olsaydı beyaz alcaktım ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi yok ya şirket arabası gibi beyaz sevmem ben :nea: :nea:

hahaha şirket arabası gbi. koptum. Pueheh ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çalışanlara RX-8 veren şirket olsa hemen orda işe girmek lazm parası önemli değil.  :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Canlı canlı görmek nasip olmadı daha, belki fotograftan ama beyaz daha hoş gibi geldi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Beyaz tabii ki.  :D . Integram kırmızı olmasa kırmızı alacaktım ama beyaz da hatları iyice belli ediyor ve jantlarla iyi gidiyor  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok abi mesela yani carbon siyah jantlara beyaz gitmiyor benim görüşüm öyle :nea:

zevkler renkler  :D . Ben de mazda bayiine gittiğimde kasanın yenilendiğinden haberim yoktu. Beyaz aracı orada görünce direk yamulmuştum. Onun da etkisi var tabii. Bir de normalde koyu janta karşıyım, arabanın renk de koyu olunca çok boğuyormuş gibi geliyor, ama beyaz dengeliyor olayı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben tercihimi kırmızıdan yana kullanırdım. Hem ön göğüsteki klimanın ve saatin bulunduğu bilgi ekranının rengine de uyar. :D

Bu arada bilgi ekranı biraz ufak kalmış ve dijital klimanın üfleme konum göstergesi ve sıcaklık yazıları sağdayken saatin solda olması da uyuz edici bir durum. Keşke klima göstegeleri klima tuşlarının üzerinde veya bilgi ekranın solunda olsaymış. Özellikle biraz hızlı giderken klimaya daha çok dikkat etmek gerekiyor bilmiyorum belki alışmadığımdandır ama yine de solda olsa iyi olurmuş.  :D

Buna rağmen benim kullandığım RX-8'de beyazdı itiraf edeyim. >:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bu rengi daha çok seviyorum

post-17-141695282358_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

3 renk de alabildiğine yakışıyor kerataya ama benim de tercihim öncelikle beyaz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bu rengi daha çok seviyorum

hepsi guzel..ama ben de en cok bu rengi begeniyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende kırmızıya oy verdim, araçda bir çekicilik var...

post-5674-141695291365_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.