Jump to content

Mazda Bluetooth'lu Araçtan Bluetooth'lu Cep Telefonuyla Müzik Dinlenebiliyor.

Srkn
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Belki ben çok cahil kalmış olabilirim aranızda ''sen daha bunu yenimi öğreniyorsun'' diyenler çıkabilir ama genede bilmeyen arkadaşlar için paylaşmak istedim.5 gündür arabada müzik dinlemek için aux kablosu yolu ile mp3 player arayışındaydım.Hangi mp3 player daha iyi ses aktarır,hangisinin pili daha uzun gider,hangisinin araç şarjı mevcuttur falan derken bugün serviste birşey öğrendim.Sipariş ettiğim marşpiyellerimi taktırırken müzik olayını sordum onlarda bana böyle şeylere gerek yok aracında zaten bluetooth var telefonundaki bluetooth vasıtası ile müziği aracından dinleyebilirsin dediler.İlk başta yanlış bildiklerini sandım olmaz dedim denemesi bedava dediler.Aracın teybini açtım aux düğmesine bastım  konuşmak için zaten eşleştirdiğim telefonumun bluetooth'unu açtım ve telefonumun müzik çalarını açtığımda müzik araçtan geliyordu..Tekrardan söylüyorum bilmeyen arkadaşlar bu yolla müziklerini kaliteli ve kesintisiz şekilde dinleyebilirler,aynı zamanda mp3 player kablo şarj vs parasındanda kurtulmuş oluyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 47
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

3

• Srkn

13

• Katil Balina

2

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Belki ben çok cahil kalmış olabilirim aranızda ''sen daha bunu yenimi öğreniyorsun'' diyenler çıkabilir

aaa, sen bunu bilmiyor muydun Serkan ?  :fiuw:  :fiuw:  :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aaa, sen bunu bilmiyor muydun Serkan ?  :fiuw:  :fiuw:  :tey:

Söyledinizmiki bilelim daha 20 gündür mazda3 lüyüz. :sopa: İnsan özelliklerini biraz anlatıverir  :D biz söyleyincede sen bunu bilmiyormuydun serkaaannn  :tey: :tey: :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Söyledinizmiki bilelim daha 20 gündür mazda3 lüyüz. :sopa: İnsan özelliklerini biraz anlatıverir  :D biz söyleyincede sen bunu bilmiyormuydun serkaaannn  :tey: :tey: :tey:

abi ama şimdi mantıken telefonla konusabiliyosan bluetoot aygıtıyla müzik de dinleyebilirsin, bu bir nevi bulutut kulaklıkla cep telefonundan müzik dinlemek gibi birşey, sen telefondan müziği açtında m3 mü inkar etti açmam ses kalitesi yüksek diye :D:tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi ama şimdi mantıken telefonla konusabiliyosan bluetoot aygıtıyla müzik de dinleyebilirsin, bu bir nevi bulutut kulaklıkla cep telefonundan müzik dinlemek gibi birşey, sen telefondan müziği açtında Mazda3 mü inkar etti açmam ses kalitesi yüksek diye :D:tey:

abi ama şimdi mantıken telefonla konusabiliyosan bluetoot aygıtıyla müzik de dinleyebilirsin, bu bir nevi bulutut kulaklıkla cep telefonundan müzik dinlemek gibi birşey, sen telefondan müziği açtında Mazda3 mü inkar etti açmam ses kalitesi yüksek diye :D:tey:

Bazı bluetoothlu araçlarda sadece konuşma özelliği varmış.Sen öyle diyosunda ibo o zaman bluetooth kulaklıklarda neden sadece konuşabiliyoruz telefonda çalan şarkıyı bluetooth kulaklığa vermiyor.Yani aynı mantık değil..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aa bende öye bi sorun yok bu gune kadar 3 farklı marka bluetooth kulaklıktan 50 ye yakın çin malı ve kaliteli yada orjinal lisanslı kulaklık denedim hepside telefonda çalan müziği veriyordu kulaklıga hatta ses kaydı yapıp sınavda kopya çektim :D konuyu sapıtmayalım hani bugune kadar bluetoothla ses aktarımı yapan bütün cihazlarda müziği kaliteli yada kalitesiz dinledim

sanırım eski modellerde müziği aktaramama gibi birşey varsa ve kullanmış isen sana hak veriyor ve söylediklerim hakkında kendimi ön yargılı bularak susuyorum saygılar :hi: :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aa bende öye bi sorun yok bu gune kadar 3 farklı marka bluetooth kulaklıktan 50 ye yakın çin malı ve kaliteli yada orjinal lisanslı kulaklık denedim hepside telefonda çalan müziği veriyordu kulaklıga hatta ses kaydı yapıp sınavda kopya çektim :D konuyu sapıtmayalım hani bugune kadar bluetoothla ses aktarımı yapan bütün cihazlarda müziği kaliteli yada kalitesiz dinledim

sanırım eski modellerde müziği aktaramama gibi birşey varsa ve kullanmış isen sana hak veriyor ve söylediklerim hakkında kendimi ön yargılı bularak susuyorum saygılar :hi: :hi:

Yeni nesilleri bilmem ama eski modellerde ses vermiyor.Haa bide istersen susma  :sopa: :sopa: :sopa::D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi teknoloji çok ilerlemiş o zaman ben 6-7 senedir bulutut kulaklık kullanıyorum sorun yok müzik non stop kopyada öyle :D ilk başta ölü yatırım oğlum bize mi havan diyolardı sonra sınavda çatır çatır yazdıgımı görünce ibo banadamı ayarlasak kaç para vermiştin falan diyen oldu yakalanan da tabi :D>:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi teknoloji çok ilerlemiş o zaman ben 6-7 senedir bulutut kulaklık kullanıyorum sorun yok müzik non stop kopyada öyle :D ilk başta ölü yatırım oğlum bize mi havan diyolardı sonra sınavda çatır çatır yazdıgımı görünce ibo banadamı ayarlasak kaç para vermiştin falan diyen oldu yakalanan da tabi :D>:D

İbo şu 6 senedir müzik dinlediğin bluetooth kulaklık hangisi marka modeli nedir? Hatırlamıyorum deme sakın :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya ben bunu bugün öğrendim.Aracın aux girişine mp3 bağlayıp müzik dinlemek istendiğinde direksiyondan şarkı değişimi olmuyormuş doğrumu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vall ben de şimdiye kadar hiç rastlamadım müzik çalmayan bt kulaklığa. Hem de ilk bt kulaklığımdan beri (2003).

Ee o kadar da değil Serkan. Direksiyondan telefonun müzik listesini kontrol etmeyi söylüyorsun ki bu hiçbir araçta yok.

O kadarda değil derken bunu yapmak çok zor olmasa gerek sonuçta sistem orijinal aux girişinden mp3 playeri bağlıyorsun kol dayamanın içine atıyorsun,şarkı değişimlerinide direksiyon başındayken mp3 player ile cebelleşmen gerekiyor yani çok saçma..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benimkiler çin malıydı yani telefonu elimde tutuyordum konuşmak için mesafesi çok kısa şarj süresi 1 günlük bilemedin 2, 6600 ve 7610 da müzik dinleyebiliyordum kalite ne siz sorun ne ben söyliyeyim, yeni bir bluetooth kulaklık aldım onunda tanıtımını yaparım birazdan bi afyonum patlasın da :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O kadarda değil derken bunu yapmak çok zor olmasa gerek sonuçta sistem orijinal aux girişinden mp3 playeri bağlıyorsun kol dayamanın içine atıyorsun,şarkı değişimlerinide direksiyon başındayken mp3 player ile cebelleşmen gerekiyor yani çok saçma..

hocam çok saçma diyorsun da  sadece 3.5 luk ses kablosuyla nasıl data transferi yada veri yönetimi yapacaksın ki?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Belki ben çok cahil kalmış olabilirim aranızda ''sen daha bunu yenimi öğreniyorsun'' diyenler çıkabilir ama genede bilmeyen arkadaşlar için paylaşmak istedim.5 gündür arabada müzik dinlemek için aux kablosu yolu ile mp3 player arayışındaydım.Hangi mp3 player daha iyi ses aktarır,hangisinin pili daha uzun gider,hangisinin araç şarjı mevcuttur falan derken bugün serviste birşey öğrendim.Sipariş ettiğim marşpiyellerimi taktırırken müzik olayını sordum onlarda bana böyle şeylere gerek yok aracında zaten bluetooth var telefonundaki bluetooth vasıtası ile müziği aracından dinleyebilirsin dediler.İlk başta yanlış bildiklerini sandım olmaz dedim denemesi bedava dediler.Aracın teybini açtım aux düğmesine bastım  konuşmak için zaten eşleştirdiğim telefonumun bluetooth'unu açtım ve telefonumun müzik çalarını açtığımda müzik araçtan geliyordu..Tekrardan söylüyorum bilmeyen arkadaşlar bu yolla müziklerini kaliteli ve kesintisiz şekilde dinleyebilirler,aynı zamanda mp3 player kablo şarj vs parasındanda kurtulmuş oluyoruz.

Bilgi için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 3 impressive de yok sanırım bu özellik az önce arabaya inip baktım, aux düğmesini çalıştıramadım ve kılavuzda gösterilen telefon düğmelerinin yeri boş araçta :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...