Jump to content

Media Düğmesi Hakkında

GKN_
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selam, 06 mazda dynamic im de cd changer ın üzerinde media bie bir düğme var?

bu düğme bir aux çıkışımıdır?

Eğer öyle ise bağlantı kablosunu nerden temin edbiliriz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bağlantı kablosunu her hangi bir ses sistemi döşeyen elektronikçiden temin edebilirsiniz, en fazla 2-3 liradır, media tuşunu bilmiyorum yanlız

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selam, 06 mazda dynamic im de cd changer ın üzerinde media bie bir düğme var?

bu düğme bir aux çıkışımıdır?

Eğer öyle ise bağlantı kablosunu nerden temin edbiliriz?

media düğmesini bende bilmiyorum 2006 m3 ü olan bir arkadaşım var ona soracağım.. öğrenirsem yazarım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda3 2004 kasalardaki media tuşu hali hazırda hiçbir işe yaramıyor. xlink gibi birşeyler taktırırsa o zaman onu devreye almaya yarıyor, yada dahili MD player (minidisk) veya harici bir cihaz bağladığında da devreye alınabilir. aux girişi yok, yaptırılabilir.

yani normal şartlarda boş bir tuşdur kendisi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

200 Mazda 3 için; arka Aux çıkışına Ipod bağlantısı taktım ancak media düğmesi yine bir işe yaramıyor. CD düğmesi ile Ipod-CD çalar geçişi yapılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Tşekkürler bilgiler için, araç mazda 3 bu arada soranlar için, malum mazda 3 bölümüne açtım topic i.

SWeeT6six6 Peki aux çıkışı için bağlantı kablosunu nerden temin ettiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Sorumu güncellemek durumundayım, kadıköyde doşaltığım 4-5 müzik sistemi montajı yapan yer mazda 3 e göre aux çıkışı yaptıramıyacağımı söledi, hatta birisi servisi arayıp sordu vs.. Bu kabloyu temin eden arkadaşlar nereden temin ettikleri konusunda bilgi verebilirlerse çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...