Jump to content

Yeni Mazda3 Angel far

kubilay kurtop
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Altta mavi olanlar renk seçimi oğluma ait önce beyaz yapmıştım ama daha sonra oğlumun tabiri ile koyu mavi uyguladım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tamponun altındaki mavileri diyosanız onlar angel far değil ama çok şık durmuş. Ben epey beğendim.

Ben de katılıyorum :) Onlara angel demek doğru olmaz ;) ama güzel durmuş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Angel olması için farları söküp yuvarlak yapmam gerekiyordu.Buda mümkün fakat kıyamadım farların camını sökmeye :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Angel olması için farları söküp yuvarlak yapmam gerekiyordu.Buda mümkün fakat kıyamadım farların camını sökmeye :(

bende senin gibi kıyamazdım şimdi aklıma estikçe söküyorum orasını burasını :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 aylık araba bu ledler,ön park sensörü , arka 3'üncü stop fren anında yanıp sönme ve devam kurcalamaya :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ön park sensörü?

eskiden park sensörü mü vardı babam sağolsun park etme kolaylığını bi kere öğretti artık sensör falan aramıyorum :)

ama öne de park sensörü takan bir çok kullanıcı var :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

uygulamanın fotolarını koyabilirseniz bende kendim oralara led uygulamak istiyorum.

ledleri parklara mı bağladınız yoksa farlarla beraber mi yanıyor ?
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sensör internetten 50 tl+çizik kalemi hediyeli hem ekranlı renkli ve metrajlı mesafe gösterimli sesli idi fakat sürekli devrede olduğundan ses sinyalini ben iptal ettim montajını evet kendim yaptım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sence İbrahim? Resimde farlar yanmadığına göre ve parklar yandığına göre?!?!?! Sana da mı bi RedBull lazım ne?

belki ayrı düğmeden çalışıyordur diye sordum Yunus abi, bazı kullanıcılar orjinal elektrik tesisatını elletmeden düğme kullanır aslında en güzelide o dur
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bildiğiniz gibi O tuş arka park sensör devreye alıp-çıkarma ve geri vitese araç alındığında enerji veriyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence de bi tuşa bağlansa daha iyi olur. Mesela P (park sensörü) tuşuna. Hazır tuş ;)

herhangi bir kaçak akım çürümesi vs olabilir ayrıca aku durumunuda düşünürsek gerekli, oto elektrikçisi bir arkadasım sonradan eklediği ışıklandırma sisteminde her bir hat için ayrı sigorta koy demişti ne olur ne olmaz aklında bulunsun derdi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...