olcaytu

Kırmızı (alınık 323 HB)

daha önce alınık ilanınız vardı diye hatırlıyorum sanırım ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet vardi. kilitlenmis. 1 ay kadar oldu son araci begenmeyince moralim bozulmustu. simdi tekrar maceraya atiliyoruz bakalim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence pahalı 1bin lira kadar daha indirin derim eğer kazası yoksa, varsa 5 liradan fazla etmez

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

lpg ruhsata isli orjinal diyor. gunes yaniklarinin izi varmis. distan firinli boya ne kadar tutar ? ayrica cantlari da begenmedim :((

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

lpg ruhsata isli orjinal diyor. gunes yaniklarinin izi varmis. distan firinli boya ne kadar tutar ? ayrica cantlari da begenmedim :((

1000 tl civarında tutar sanırım, ben olsam 6.5 dan fazla verme darbesi yoksa daha fazlası inanın değmez başka bir araç denk gelir oto pazarından bakın daha ucuza mutlaka vardır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlk ilanda aşırı iddialı sözler söylenmiş. Ben istanbulda temizini 5e bulsam 5emi düşürecek? Gelip arabaya bakıp kaşılaştıracak mı? Boş laflara kanmayın, bu sözler yüzünden 1-2 binde fazla vermeyi sakın göze almayın. 323hb mazdanın en ağır satılan arabalarından birisi, siz satıcıya değil, satıcı size muhtaç. ayrıca 7-8 buna verene kadar 9-10a lantis alın

en mantıklısını söyledi Kadir abi üstüne söylenicek bir laf yok zate 323 profesörü gibi birşey oldu kendisi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Birde sizden ricam daha açıklayıcı bir başlık yazmanızdır. Muhtemelen bu başlığa istediğiniz cevaplar gelmeyecektir.

forumda farklı düşünce ve bilgiye sahip onlarca insan var gene haklı Kadir abi, valla yalakalık değil Kadir abi çok doğru söylüyorsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu arkadaş motoru sıfırlattım derken neyi kastetti acaba? 2bin tl masraf desede, ne olduğunun sormak lazım. Onun dışında iy bence

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İbo, yemekte yanımda oturursun, benim tabaktan seni destekleyeceğim :D

Sağol Kadir abim benim bi tanesin sen :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben komple kayışlar ve motor kulakları dahil 2000 tlye yaptırmıştım.yani elektrik tesisatı hariç aklına gelicek herşey değişti :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu arada ben aynı model 323'ü  5bine sattım.bu araç motor ömrünü yarıladığı halde 4500.ilginç

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.