oztmus

Mazda RX-8 İcin İpod yada AUX Çıkışı

2009 model rx-8 40.yil icin radio firmware 10.01 aux cikisi yada ipod cikisi ariyorum yardimci olursaniz sevinirim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yetkili servisten temin edebilirsiniz diye düşünüyorum. sordunuz mu servise...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda servisine soyledim onlarda mazda merkezden cevap bekliolarmiss...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda servisine soyledim onlarda mazda merkezden cevap bekliolarmiss...

Cevap gelince bizide bilgilendirirsin umarım ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

xcarlink 10.01 firmware destelemiyor turkiyede bayisi var tel acıp sordum maalasef dedei rx-8 10.01 i desteklemiyor dediii... :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yurtdışından küçük bir parca getirip sorunu halledebiliyorsunuz.Hem aux hemde usb bağlayıp usb yi direksiyon üzerindeki tuşlardanda kontrol edebiliyorsunuz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim 2006 RX-8'de mp3 desteğinin olmamasına üzülmüştüm ilk başta; ancak sonradan aracın spor gidişini keşfettikçe müzik zevki 2.planda kalmaya başladı. 6 CD var içinde onları bile pek açmıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim 2006 RX-8'de mp3 desteğinin olmamasına üzülmüştüm ilk başta; ancak sonradan aracın spor gidişini keşfettikçe müzik zevki 2.planda kalmaya başladı. 6 CD var içinde onları bile pek açmıyorum.

Hocam gövdeye 7'inc android tabled monte ettim.Aracın teyp ile bağlantılı vites kolu yanındaki orjinal tuşlarınada açma kapamayı ekledim.Mükemmel estetik bir görüntü oldu.Navigasyon , internet(Facebook youtube vs) , online radyo , 1080p klip , mp3,film vsvsvsvs.Mükemmel birşey oldu.500-600 tl civarı bir maliyeti oluyor.Montajını kendim yaptım.görmek isterseniz resim ve video ekleyebilirim.

ST bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam gövdeye 7'inc android tabled monte ettim.Aracın teyp ile bağlantılı vites kolu yanındaki orjinal tuşlarınada açma kapamayı ekledim.Mükemmel estetik bir görüntü oldu.Navigasyon , internet(Facebook youtube vs) , online radyo , 1080p klip , mp3,film vsvsvsvs.Mükemmel birşey oldu.500-600 tl civarı bir maliyeti oluyor.Montajını kendim yaptım.görmek isterseniz resim ve video ekleyebilirim.

Resimlerini paylaşırsan seviniriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ipod için oem kitlerden almayı düşünüyorum okan kardeşimden bu kitden kullanan varmı aramızda tavsiye edilirmi özellikleri nedir yardımlarınızı bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

oem kıt kullanıyorum oldukça başarılı direksiyondan kumanda ediliyor şarkı ismi ekranda görülmüyor sırası ve süresi görünüyor ses kalitesi çok iyi muzik sistemi değişmiş kadar ses fark etti ana ünite arkasından aux girişi kullanılarak bağlanıyor sanırım aux yerine ipod cıkıyor ekranda montaj dahil 425 tl maliyeti bence değer .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

. Resim ararsan sevinirim dostum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.