Jump to content

Ankara'da 2. El Mazda Almak

safa
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selamlar.

Bu günlerde Ankara'da 2010 model mazda 3 araç alacağım.Aracı belirledim.Şimdi  aklıma takılan konu şu;aracı alırken oto check-up merkezine mi göstermek daha iyi olur yoksa yetkili bayii servisine mi?

Oto test merkezi konusunda önerilerinize açığım.Sonuçta bu iş tecrübe işi.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2010 araçlarda merkezi kayıt sisteminde bilgiler mevcut olmalı.

Ankara da MeB Başayar bildiğimiz iyi servislerden. Servis Müdürlerinden Tolga Kırmacı da hem ilgili hem de bilgili biri.

En iyisi ona gidip hem merkezi sistemden araç bilgilerini kontrol ettirmen hem de ekspertiz yaptırman.

Bakarsın araç da onlarındır, çok daha detaylı bilgi verirler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Satıcıyla görüştüğümde aracı Opan'dan aldığını söyledi.Bakımını da orada yaptırmış.Ama ben Meb Başayar servisini tercih ediyorum.Merkezi kayıt sisteminde tutuluyorsa bilgiler o zaman onlar da görebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Meb başayar'a gidip uygun bir fiyata yaptırabilirsin. Gitmeden ara, servis müdürü Tolga ile konuş, 50 TL civarına anlaş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

50 tl ye yapsalar hiç düşünmem bile zaten.Arayıp görüştüm servisle (Tolga Bey'le değil) 100tl + kdv fiyata yapacaklarını söylediler ekspertizi.Tolga Bey le mi görüşmek gerek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

50 tl ye yapsalar hiç düşünmem bile zaten.Arayıp görüştüm servisle (Tolga Bey'le değil) 100tl + kdv fiyata yapacaklarını söylediler ekspertizi.Tolga Bey le mi görüşmek gerek.

Sen Tolga Kırmacı ile görüş ( KIA Servis'in başında olması lazım artık )  bir de.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tolga Bey'le görüştüm.İlgili bir insan sağolsun.50+kdv olarak yardımcı olabileceğini söyledi.Check-up merkezleri de 50 tl ye yapıyor.Bu durumda en isabetli seçim mazda başayar.

Teşekkürler arkadaşlar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...