Jump to content

Bu Mazda3 hakkında bilgisi olan

S.Halilduru

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest edarguner

Bence de pahalı, satan kişi aksesuarları da fiyata eklemiş ama satarken bir değeri olmaz bunların. Ben bu kadar vermem Comfort modele 2008-2009 Dynamic modeller 29-30'a satılıyor çünkü.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Comfort modeli. Esp, sunroof, otomatik klima yok. Bence emsallerine gore pahali.

Bence de pahalı, satan kişi aksesuarları da fiyata eklemiş ama satarken bir değeri olmaz bunların. Ben bu kadar vermem Comfort modele 2008-2009 Dynamic modeller 29-30'a satılıyor çünkü.

bi sn şimdi confort düşük modeli mi oluyor ? o zaman pahalı hep karıştırırım şu dinamik confort olayını yav :kafa:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

bi sn şimdi confort düşük modeli mi oluyor ? o zaman pahalı hep karıştırırım şu dinamik confort olayını yav :kafa:

Eski kasalarda Comfort ve Dynamic 2 kasa var, sonra Touring eklenmiş ama onun hakkında bilgim yok . Dynamic full tabirli olan, Comfort yarım porsiyon olan :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zaten satılmış gitmiş.

bizim arkadaş kaldırtmış Gökhan Abi,

indirim yapıyor sahibi, tüm servis faturaları felan herşeyi mevcutmuş.

ama ikinci elleri takip etmediğimden dolayı fiyatı bir danışayım dedim size özellikle

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eski kasalarda Comfort ve Dynamic 2 kasa var, sonra Touring eklenmiş ama onun hakkında bilgim yok . Dynamic full tabirli olan, Comfort yarım porsiyon olan :)

Dynamıc=Tourıng  sadece isim değişikliği.....2009 da dynamıc ismi tourıng olarak değişti...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilk linkteki 2006 comfort pahali arkadaslar isterse 30.000 km de olsun. bilindigi üzere comfort serilerinde özellik cok az 22-23 civari verilebilir oda km den dolayı :) mazda yetkisi servise götürseler onlarda 21-22 civari para veirr bu arabaya otomatik vitesleri bile temizleri 22 den gider ayni modelin 2006 comfort HB leri 20 den gider :)

BİR YANLİS BİLDİGİNİZ KONU DAHA VAR DYNAMİC : TOURİNG İSİM DEGİSİKLİGİ AYNİ MODEL DEGİLDİR :) ARADA DAĞLAR KADAR FARK VARDIR TOURİNG MODEL EN DONANİMLİSİDİR YANİ 2006 MODEL DYNAMİC VE 2006 TOURİNG SERİLERİ VARDİR FARKLI MODELLERDİR :)

diger ilandaki dynamic 27.500 yine pahalı 2006 model  24 den gider dynamic modelleri :) arkadaslar bayiler mevcut fiyatlari iyi biliyor ama malesef mazda kullanicilari arabalarinin fiyatlarini 3-4 milyar sisiriyor :)) bu bir gercek mesela size örnek vereyim bir cok mazda kullanicisi arabadaki vergi indiriminden tourning sahibi oldu simdi aldigi fiyatin üstüne satmaya calisiyorlar. bayilere götürseler normal fiyatini verir buda saticinin isine gelmiyor ilan sitelerinde dolayisi ile 3-4 milyar fazladan satisa cikariliyor size tavsiyem pazarlik :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda Avrupa ilk araba getirmeye başladığında Touring olarak isimlendirdiği araçlar Dynamiclerle birebir aynıydı, sanırım onun bir üstü Sport vardı, onda da led stoplar, 17 inç jantlar ve yağmur / far sensörleri mevcuttu diye hatırlıyorum ama sonrada Touring bir alt donanım seviyesini ifade eder oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

semavi ustam 23 e comfort gitmistir ama bakin üstüne basa basa söylüyorum normal fiyatin üzerine gitmis o arabayi alin yetkili servise takas veya 2. el satisa verin bakalim size 23 veriyorlarmi ben aracin normal degerini söylüyorum yani simdi araba kiyaslarsak 21.500 de 46.000 de 2005 comfort sport modelide alindi gözümün önünde normal fiyatin altina ihtiyactan satilik ha bu demek olmuyor ki comfortlarin fiyati 21.500 :)  benim söylemis oldugum fiyatlar genelde bayilerle aynidir bayilere sorun sitede bir cok bayi var hepside ayni fiyati verirler genel olarak hele hele bu dedigim fiyatlarin altina arac bulmak isterseniz sahil kentlerine bakmanızı tercih ederim :) ( antalya, mersin , mugla vs.) cünkü burada rutubet nem cok araclar cabuk yipraniyor buralardaki 2. el satis yapan bayilerde bile ucuza bulmak mümkündür

ben comfort HB 2004-2005 19-20 bin tl veririm  2004-2005 comfort sedanlara 20-22 arasi verilir normal fiyati budur

mazda tourning 2009 serisine 29-30-31 yerine göre 32  verilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

burak hocam mesela sana bir örnek vereyim turkiyeye mazda dizel serisi yeni 2010 modelleriyle geldi

dynamic serinin hic birinde dizel secenegi yok (mazda 2  1.5 dynamic haric :) ) ama avrupada 2006 tourning dizel secenegini bulabilirsin. tourning en secenegi bol olan modeldir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...