EMR

RX-8 Egzoz Sistemleri ve Videoları

bence ;

1.HKS ve greddy arasında gidip geliyorum.

2.BB

3.magnaflow

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Greddy siparişi veriyodum bi saat önce HKS'ye çevirebilirim siparişimi diye bekliyorum şuan.

Tereddütteyim bende, Bi saate karar vermiş olucam inş. ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hepsini bir konuda toplaman çok iyi olmuş Emre ;) Merak edenler için çok faydalı olur :) Ellerine sağlık ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Rica ederim abi ne demek yahu ;)

Greddy'nin siparişini verdim ben ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Greddy siparişi veriyodum bi saat önce HKS'ye çevirebilirim siparişimi diye bekliyorum şuan.

Tereddütteyim bende, Bi saate karar vermiş olucam inş. ;)

bence HKS kardeşşş... yine de sen bilirsin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

53. saniyedeki olayı istiyorum  :D . Bu egzoz da çok yırtık. exoticspeed...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Genelde üretilen egzoz ların büyük çoğunluğu 63 mm lik. 63 mm açıkçası RX-8 için fazla dar.

70 yada 76 mm lik egzoz sistemleri tercih edilmeli. Bu konuda Agency-Power güzel bir seçim yada Exoticspeed tavsiye edebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben ilk olarak aracımda katalizör ü iptal etmiştim, ardından ise jasma marka cat-back egzoz sistemi aldım ve alt devirlerin değiştiğni hissettim(belkide psikolojikti :) ) şimdi ise sadece orta susturucu stock duruyor sizce cat-back sistemdeki mm kalınlığı kadar orta susturucuya boru yaptırmak performans verir mi ve doğru olur mu ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.