Jump to content

Ani Stop Etme ve Performans Hk.

ggokhangokhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba Arkadaşlar,

Mazda 626 94 model hb. arabamın distribütör değişti patlama yaptığı için. Şimdi araç yolda giderken ani gaz kesiyor. gaza basıyorum, gaz yemiyor. full enjeksiyonlu ve katalizör yok. Benzinde kullanıyorum lpg de değil. Silkeleme yapıyor ve biran stop ediyor. sonra tekrar çalıştırıyorum tek seferde alıyor. bu aracın sıkıntısı nerede olabilir. daha önce başına gelen veya bilen arkadaşlardan destek bekliyorum.

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gökhan Bey,

Kimisi beyinle ilgili diyor, beyinciyede gitmişti. Dünyanın parasını aldılar. Patlama devam ediyordu. Başka bir yere götürdüm distribütörü tekrar değiştirdi. araç çalıştı. lpg nin beynini iptal ettirdim. benzinle kullanıyorum ama ani gaz kesme olayı çok kötü oluyor. 2.usta beyinle ilgili olabilir dedi. internetde de araştırdım, sorunu yaşayan çok kişi var fakat araçlar farklı olduğu için sorunun cevabıda kesin olamıyor. Güzel bu işten anlayan, maddi olarak canımızı yakmayacak bildiğiniz sorunu çözcek bir usta tavsiyesi de olabilir.

syg.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Özel usta dersen Esenlerde Adem Usta var veya Bostancı da Taber Usta var. Tercih senin.

Hangisi diye sorma, zira tavsiye edince sorumluluk almış oluyoruz. Bizim amacımız sadece olasılıkları göstermek sana.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Telefon ve iletişim bilgisini eğer sakıncası yoksa buraya sakıncası var ise özelime yollamanızı rica ederim.

Sorunla ilgili deneyimli olan diğer arkadaşlardan da öngörülerini beklerim.

sygl.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İkiler Otomotiv - Taber Ayaz

Bostancı Oto Sanayi Sitesi Girişi No. 120 / 5 - İstanbul    Tel.: 0216 - 575 27 67 ( pbx )

Ekinciler otomotiv

Mimar Sinan Mah. İstanbul Cad. No:16 / 2 Sok. No: 10 Esenler / İstanbul

Telefonu : 0212 568 69 45

Cep Telefonu: 0535 315 57 19

Firma Yetkilisi : Adem Ekinci

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak Bey,

Adem bey ile görüştüm. Size selamı vardı. ileteyim üstümde kalmasın. :)

Kendisine en kısa zamanda aracı götüreceğim. Gökhan Bey ve Burak Bey, sizlere teşekkür ediyorum.

saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok kötü soğudum araçtan. inşaallah sorun çözülür ve mazda 626 nın övülen performans ve kalitesinden faydalanmış oluruz.

saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maddi olarak çok yordular. Keşke zamanında adem ustayı bulsaydık en azından tek bir yere verirdik paramızı. işi bilene giderdik. her usta biliyorum çözerim diye girişiyor işin içine ama sonuç hüsran oluyor.

dediğiniz gibi inşaallah adem usta sorunu çözer ve 626 nın 626 namına uygun bir şekilde bineriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...