Belash

Bagaj kapağı yazısı bulunabilir mi?

Mazda 3 aracımın arka bagaj yazısını mahalledeki çocuklar sökmüş. Serviste bulamadım, isteyebilirlermiş ama fiyat bilgisi veremediler, çıkmacılarda bulamadım, internette bulamadım.

Nereden bulabilirim, yardımcı olabilir misiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürler paylaşım için.

Rica ederim, ben halen inceliyorum Mazdaspeed'ler çok güzel sipariş verecek birşeyler ayıklamaya çalışıyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Rica ederim, ben halen inceliyorum Mazdaspeed'ler çok güzel sipariş verecek birşeyler ayıklamaya çalışıyorum :)

rx8 im için getirtiğim bir mazdaspeed yazısı vardı, arabayı satarken hatıra olarak geri almıştım. masamda duruyordu, bir müşteri aldı eline ne güzelmiş dedi ve 5 saniye sonra çıt. kırdı herif ortadan ikiye. :o araba aldı da affettim kendisini... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun. Yarın buradaki servise sorar dönerim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhabala.geçmiş olsun öncelikle.altında delik varmı acaba yazıların.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende gecen gun ebayde bizim guzulara acaba yeni bısey varmı diye gezerken gormustum. hakkaten orjınal bisey ama...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zaten gosterdıgı gıbı yapıstırılıyor 4 parca, orjınal armayı sokmeye gerek yok :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bildiğim kadarıyla yazılar yapıştırma, sadece armalarda delik vardır eğer varsa..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

avrupa modellerinde o var ama o araçlarda 2.2 litere lik dizel de var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.