Jump to content

Yağ Lambası (2003)

Guest metin_4154
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 106
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

30

• mazdamx-5

4

• Gökhan

2

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Guest mustafa_g

Sana arabayı aldıktan sonra ne demiştin hatırlıyor musun?

Arabanın yağı, filtresi, bujisi, buji kablosu her ne olursa olsun değişmeli demiştim di mi?

Bu sözünü ettiğin yağ lambasının hangi lamba olduğuna bakmak lazım. Fren hidroliği eksilmiş olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Fren + yanan herhangibir lamba = hidrolik seviyesi, bitmeye başlamış balata, patlak stop ampulü gibi sebepleri vardır. Ya da en kötü ihtimal olan yağ seviyesi eksilmiş olabilir.

Bunlarla ilgili eski 323 lerde benzer ikazlar var. Site içinde de biryerlere tek tek yazmıştım hepsini ama şimdi kafam kazan gibi, toparlıyamıyorum kafamı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Servis yolu göründü desene nazar oldu arabam satmıyorum vazgeçtim :nazar:

Servise gitmeden halledilebilecek birşey olabilir.

Gerçi bu sefer de İzmit'e gelmen gerekiyor. Sen iyisi mi servise git :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ortalama buji buji kablosu yağ vs değişimi ne kadar tutar burak değişmişti galiba yanlış hatırlamıyorsam

Buji kablosu + 4 iridyum orijinal buji 300 TL, LPG uyumlu bujiler de 120 TL . Bu fiyatlara KDV dahil

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Nerde baktırıcaz Adem demi?

yağını filtresini ademde değişilir, balataları da ona kontrol ettiriz. bujisini kablosunu servisten alıp biz değişiriz. Buji kablolarını mutlaka orjinal almak haricindekilerin hiçbirini orjinal almaya ve servise eşek yüküyle işçilik ödemeye gerek yok. Bize lahmacun ısmarlarsın olur biter :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Buji kablosunun değişimine kim para almış ki yahu ? :) O kadar parayı verince zaten değiştirirler ücretsiz.

Bu arada Metin bujileri servisten almadım, FCS den aldım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...