ford1210

Şanzıman Sorunu Hakkında (90-94 Otomatik)

merhabalar arkadaslar bugun 323 hb 91 aracım 1.vitese gecmedi birden..usta yarından sonra şanzıman sökücem dedi..sekromaçlarda sorun dedi) içim irkildi umarım fiyat beni üzücek boyutta değildir bilgisi olan arkadaslarımdan bilgi rica ediyorum..çıkma yada sıfır parça fiyatı?saygılar herkeze :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Senkromençlerle ilgili fiyat bilgim yok. İşçilik olarak ustan tahmini olarak 150-200 liranı alır herhalde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

parçaları çıkmadan alırsanız biraz daha uygun olabilir. ama almadan önce orjinal fiyatlarını da sorun, artık mazda da çoğu parça şaşırtıcı derecede uygun fiyatlı olabiliyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hatta parçacılardaki fiyatın servisten pahalı olduğu durumlar bile var :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaslar acaba otomatiklerde genel sorun mu? geri R ye aldıgım zaman araba gaza basıyorum ucacak gibi ses ama ilerleme çok yavaş . :(

acaba neden olabilir ? 

Bunun yanında ilk calıştırdıgım zaman 4 - 5 dak. ısınmasını bekliyorum, aksi halde ilerlerken istop ediyor arabam,

gazda benzinde fark etmiyor iki sorunda arabadan fazlasıyla sogutuyor beni,

bir çok masraf ettim, bujiler, kabloları, karbüratör,eksoz, tüp ile ilgili bir kaç parca yenileri ile değiştirdim,

91 model aracım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yokmu yardımcı olacak bir arkadas ?

Buradan bu soruna yardım etmek pek mümkün değil.

Otomatik 323 kullanıcılarının görüp yorum yazmasını bekleyeceksiniz mecburen.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Stop etme olayında aracınız büyük ihtimal su eksiltiyor ve conta yakmıştır, soğukken çalıştırdığınızda hemen stop ediyor veya ilerlerken stop ediyorsa sorun büyük ihtimal budur. Üst kapak açılıp taşlama işlemi yapılırsa düzelecektir diye umuyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Su eksitme derken, nerenin suyu bu gözle anlasılacak birseymi? nerden anlarım?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.