Jump to content

Alınık Nissan Navara

M.E.G

Tavsiye Edilen Mesajlar

Navara bulıursam seni haberdar ederim, vaneo muhabbetini kapatalım, madara etmeyelim arabamı  :2funny:

174hp iyiymiş beyaw... Mazda6 2,3 166 hp, bende mi navara baksam :D

Otomobil gibi arazi aracı abi ESP, deri koltuk, koltuk ısıtmaları, yağmur sensörü, sabit hız kontrolü falan her şey var.

40000 TL ye kadar alabiliriz, siyah olması tercih sebebidir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İşletmeye açılan elektrik santralinin işletme müdürüyüm patron. Ayrıca yapımı devam eden trafo merkezinin şantiye şefliğini yapıyorum, 2. HES projemizin de prosedürünü (EPDK, Enerji Bakanlığı,DSİ,Çevre Orman v.b. ) yürütüyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İşletmeye açılan elektrik santralinin işletme müdürüyüm patron. Ayrıca yapımı devam eden trafo merkezinin şantiye şefliğini yapıyorum, 2. HES projemizin de prosedürünü (EPDK, Enerji Bakanlığı,DSİ,Çevre Orman v.b. ) yürütüyorum :D

Hadi yaa :D Neden daha önce söylemedin :D Hörmette kusur etmezdik :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Artık zor yürütürsün. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Bi ara arkadaşa bakmıştık, otomatik gelecek falan demişlerdi 4-5 sene önceydi. Sonra vazgeçti almadı gitti caddy aldı :) Ozaman biraz turlamıştık ben şahsen beğenmiştim aracı ve donanımlarını.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bi ara arkadaşa bakmıştık, otomatik gelecek falan demişlerdi 4-5 sene önceydi. Sonra vazgeçti almadı gitti caddy aldı :) Ozaman biraz turlamıştık ben şahsen beğenmiştim aracı ve donanımlarını.

Abi ben bir çoğuna bindim, hepsi bir yana, navara bir yana :) Çok rahat sürüşü var, L200' ün arkası çok rahatsız ve arazi vitesi koymaları pek hoşuma gitmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Abi ben bir çoğuna bindim, hepsi bir yana, navara bir yana :) Çok rahat sürüşü var, L200' ün arkası çok rahatsız ve arazi vitesi koymaları pek hoşuma gitmiyor.

Benim bindiğim 4x4'ler sınırlı aslında ama Amerikanların yanında biraz daha konforlu geldi. Onlarda jip olmasına rağmen. Bende bu tip araç alacak olsam ilk düşündüğüm gerçekten Navara olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracın özellikleri nedir, kaç binde?

L200 2007 model. 168.000km'de ama motoru falan gayet düzgün. kompresör ölçümleri falan yapıldı, problemi yok.

siyah, full paketli.

17" orjinal alaşım jantlar, yol bilgisayarı, çift hava yastığı, otomatik klima, tabiki ABS ve EBD, ESTC(esp ve patinaj kontrol), sınırlı kaydırmalı elektronik diferansiyel, elektrikli 5 cam(en arka cam dahil), elektrikli aynalar, kumanda, immobilizer, ön koruma, yan basamaklar, kaza yok, çok güzel bir arazi şanzumanı var>>2H, 4H, 4H LOCK, 4L ve 4L LOCK konumları olan arazi şanzumanı, sis lambaları, park sensörü, elektronik pusula-barometre-yükseklik ölçer,

ön cama taş gelmiş çatlak>>kaskodan değişiyor. alan kişi sağlam alacak.

araçta sadece arka kapak ve kasanın arka çamurluğu lokal boyanmış.

fiyat gerçekten çok uygun:29.000TL

araç bize daha yeni geldi. araca fatura kesilecek. kdv'sini şirketler kullanabilir. ciddi bir avantajdır bu. emsallerine göre en az 5.000TL ucuz. neden ucuz demeyin, ucuz geldi takastan bize, ucuz veriyoruz. istediğiniz yere baktırabilirsiniz aracı.

aslında bu araçlar boşuna bu kadar satmıyor. ben de binene kadar ne kadar iyi bir araç olduğunu bilmiyordum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Km si düşük olsaydı düşünebilirdik aslında, özellikleri ve fiyatı iyi. Yılda 50-60 bine yakın yol yapıyorum. Bundan dolayı 70 bin üzeri araçlara pek sıcak bakmıyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...