Guest metin_4154

Yedek parça

Bu konuda 28 ileti var

Giriş:

Cumartesi günü servise gittim bakım için ama yaptırmadım hazır ordayken spor panjur,aero tampon ve sis farı fiyatlarını öğrenmek için yedek parça bölümüne gittim aracın şase numarasını verdim karşıma çıkan araçta hepsinin zaten olduğunu gördüm.

Gelişme:

İşin ilginç tarafı parça listesine girince gözüken temsili resimle benimkinin alakası yok (Yolda çaldılar galiba)

Sonuç:

onuda geçtim fiyatını öğrenmek istediğim parçaları bulamadılar listede.Nasıl iş anlamadım.

Bu sefer oldu galiba :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla şimdi oldu ve anladım Metin.

Demekki panjurları, arabayı aldığın eleman ya vermedi, ya da veremedi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

şase numarasını girince sizin aracınızın temsili resmimi çıktı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

şase numarasını girince sizin aracınızın temsili resmimi çıktı ?

İşte gerçek macuncu adayımız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi fransızım ingilizce dersinden çıktım anlayamadım Metin Abi'nin yazdıklarını :kafa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yani daha önceki sahipleri spor panjur, aero tampon ve sis farı almışlar ve bu sistemde kayıtlı mı diyorsun ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yani daha önceki sahipleri spor panjur, aero tampon ve sis farı almışlar ve bu sistemde kayıtlı mı diyorsun ?

hah ya şimdi oldu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Baştan anlatıyorum 1.aracın şase numarasını girdiler 2.temsili bi resim açıldı 3.sizin aracınızda zaten istediğiniz parçalar orjinalinde var dedi 4.tamponu seçti şu andaüzerindeki  ön panjur açıldı. 5.Fiyatını istediğim parçaları bulamadı listesinde.

çok karışık değil aslında niye böyle oldu.Geyik bölümüne taşınmaz dimi :kafa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Offff yaaa temsili bi resim açılmıyomu ekranda onu diyorum yaa benim arabanın resminin ne işi var orda şase numarasından açılan temsili resim :kafa: :kafa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tamamen bende üzerindeki donanımlarla olan temsili resimi demek istemiştim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben anladımda.spor aksesuarlarla çıkış yapan araçta şuan neden standart tampon vs.var onu anlamadım.servisler sökermi acaba :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yavaş yavaş konu açıklığa kavuşuyor.Allahım sana şükür.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.