tahiroglu

Ankarada Mazda3 İçin XCarLink

Arkadaşlar hoşbulduk. Mazda aldığıma memnun olduğum kadar bu siteye üye olduğuma da memnun oldum. Yakın ilginize teşekkürler. Bu carlink cihazını güvenilir ve uygun fiyata bulacağımı umuyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ahmet, bu konuyu bana email ile de sormuşsun.

Ben cihazı kendim satın aldım XCarLink'ten. Hala çalışıyor veya satıyorlar mı bilmiyorum ama aşağıdaki linkte bilgileri mevcut . Konuşup getirtebilirsin.

http://www.xcarlink.com.tr/index.php?option=com_contact&Itemid=3

Getirttikten sonra da tahmin ediyorum herhangi bir serviste taktırabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu cihaz ne işe yarıyor tam anlamadım

Müzik sisteminde USB ile MP3 dinleyebiliyorsun. Bunu yaparken de direksiyondaki kumandaları kullanabiliyorsun..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burak fiyat yazmamışsın yada ben görmedim 

250-300 arası birşeydi, uzun süre oldu :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burak teşekkür ederim. Xcarlink ile ilgili tüm yazıları okudum. Bursadaki firmayla da görüştüm. Bursadaki firmanın teknik sorumlusu mazda 3 için uyumlu olup olmayacağını bilmediğini, bir araştırıp arayacağını söyledi. 2 gündür aramadı ama. 260 tl fiyatı varmış. Montajının kolay olduğunu videolardan gördüm. Yurtdışından 100Tl'nin altında bir fiyata bulabileceğimi sanıyorum. Risk belki biraz ama deneyeceğim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burak teşekkür ederim. Xcarlink ile ilgili tüm yazıları okudum. Bursadaki firmayla da görüştüm. Bursadaki firmanın teknik sorumlusu mazda 3 için uyumlu olup olmayacağını bilmediğini, bir araştırıp arayacağını söyledi. 2 gündür aramadı ama. 260 tl fiyatı varmış. Montajının kolay olduğunu videolardan gördüm. Yurtdışından 100Tl'nin altında bir fiyata bulabileceğimi sanıyorum. Risk belki biraz ama deneyeceğim.

Mazda için olanı ellerinde varsa o Mazda3 için uyumlu oluyor.

Yurtdışından getirtmek de bir seçenek tabii ki ama ben o zamanlar eBay den alışverişe aşina olmadığım için Bursa'dan almıştım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güzel sistem. fiyat cazip olsa alınır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.