cemc

Evo Mazda'dan Kış Bakım Kampanyası

Bu konuda 23 ileti var

Merhaba,

Evo otomobilcilik olarak Mazda aracınıza 20 Aralık-20 Ocak tarihleri arasında, periyodik bakım parçalarında ve işçiliklerinde % 20 indirim ve ücretsiz check-up hizmeti vermekteyiz.

Konu ile ilgili sorularınızı buradan veya özelden cevap verebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sadece bakım parçaları derken hava-yağ-polen filitresi,buji,yağ herhalde.Tampon, aksesuar  vb girmiyor galiba.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet sadece bakım parçalarında ve bunların işçiliklerin de:(, diğer aksamlarda ise aynı oranda olmasa da yardımcı olabiliriz. ;)

Selamlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şanzıman yağı ve süzgeç değişimi için fiyat alabilirmiyim teşekkürler 2003 model mazda6 hatcback 113000 km.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Madem indirim var hemen sorayım :D

1990 323 Sedan  Kalorifer sistemi ve klima bakımı (Ön göğüs sökülecek muhtemelen) ortalama fiyat ne tutar acaba ?

Eski 323 için Sebahattin Bey geçen yaz güzel indirimle bakım yapıp Park sensörü takmıştı en son :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cem, güzel uygulama. Bir de benim bakım zamanlarına denk gelse süper olacak :)

Yarın ziyarete geleceğiz sizin oraya :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni buji kablolarımız hayırlı uğurlu olsun :D

Teşekkürler Evo ve Cem bey :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cem, güzel uygulama. Bir de benim bakım zamanlarına denk gelse süper olacak :)

Yarın ziyarete geleceğiz sizin oraya :)

bekliyorum, görüşmek üzere..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni buji kablolarımız hayırlı uğurlu olsun :D

Teşekkürler Evo ve Cem bey :)

güzel günler de kazasız ve kesikliksiz :egy: günlerde kullanmanız dileklerimle.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim araba eski diye Cem Kardeş pek önemsemedi galiba :D

Email attım diyor ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Email attım diyor ;)

Evet Burak Junk'a düşmüş, Gerekli bilgiyi vermiş Cem, kendisinden özür diliyorum. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cem abi dün sizin ordaydım Halit abi ve Başar'ın yanındaydım kızma ama sana ugrayamadım donmem gerekti hemen :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet Burak Junk'a düşmüş, Gerekli bilgiyi vermiş Cem, kendisinden özür diliyorum. :)

ne üzürü, ne demek bazen bende yoğun olduğumda geç cevap verebiliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cem abi dün sizin ordaydım Halit abi ve Başar'ın yanındaydım kızma ama sana ugrayamadım donmem gerekti hemen :)

problem değil müsait olduğunda beklerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhaba, bende bilgi alabilirmiyim aracım 1996 familia,far kaşlarını değiştireceğim ve normal bakım yaptırcacağım, hava filtresi,yağ filtresi,buji başları vs.fayat verebilirmisiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Evo otomobilcilik olarak Mazda aracınıza 20 Aralık-20 Ocak tarihleri arasında, periyodik bakım parçalarında ve işçiliklerinde % 20 indirim ve ücretsiz check-up hizmeti vermekteyiz.

bende 1996 mazda familia var  arabaya kaş taktıracagım yağ,hava,motor filtresi değişecek.rotlarıda değiştirecegim araç şu anda 500 yakıyor bunu indirmemiz lazım.bana ortalama bir fiyat verirmisin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Cem bey benim  maile cevap vermediniz :( 96 mazda familia araç km de 500 yakıyor, yağ değişecek hava, su ,yağ filtreler değişecek bujilere bakılacak,sol arka kapı kapı mandalına çerçeve takılacak,ön rotlar değişecek boşluk varmış araç çukura girince ses geliyor. ne dersiniz yaşayacakmı :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.