Jump to content

2009 Mazda3 Impressive'de OGS'nin Yeri

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar,

Bir arkadaşım Mazda3'ünde ( Impressive ) OGS nin ayna altında problem çıkartıp çıkartmayacağını merak ediyor. Yağmur sensörüne etkisi olabilir diye birşey okuduğundan şüphede kalmış.

Ayna altına yapıştıran ve problem yaşamayan var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim 2006 kasada problem yaratıyordı.Ayna altı Siyah bölüm(ne deniyor bilmiyorum) biraz okumada sorun yaratıyor.Biraz yolcu tarafına doru koyunca sorun kalmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 lerle aynı mı olur bilmem ama, bir arkadaşım korollada sorun yaşadığını ve biraz sağa kaydırmak zorunda kaldığını söylemişti. Biraz simetriden fedakarlık yapacağım artık demişti.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Böylece bişey daha öğrenmiş oldum bu forumdan.

çünkü yakında bende OGS cihazımı takacağım aracıma.

Ve bende simetri hastalığı var.

Ama şimdi biraz daha yolcu tarafına kaydırmam gerekecek.

Konu için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Böylece bişey daha öğrenmiş oldum bu forumdan.

çünkü yakında bende OGS cihazımı takacağım aracıma.

Ve bende simetri hastalığı var.

Ama şimdi biraz daha yolcu tarafına kaydırmam gerekecek.

Konu için teşekkürler.

Gerçi OGS Plakya kayıtlı olduğu için okumazsada yine sorun olmuyor.Bende defalarca zamanında okumadı.Fakat ceza gelmedi.Görüntüden Plakayı okuyup sonrasında OGS den düşüyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O zaman yapıştırmasak olur..

Gişelere gelmeden camın önüne bıraksak işi bitincede alsak sorun olmaz sanırım.

Herhalde olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest metin_4154

O zaman yapıştırmasak olur..

Gişelere gelmeden camın önüne bıraksak işi bitincede alsak sorun olmaz sanırım.

Ben öyle yapıyorum sorun çıkmadı hala

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer OGS veya KGS geçiş ihlali yaptığınızı düşünüyorsanır cezanız olup olmadığını http://ihlal.kgm.gov.tr/otoyol/ adresinden sorgulayabilirsiniz.

Aynı sayfada Karayolları Genel Müdürlüğünün ilgili biriminin telefon, faks ve e-posta bilgileri de bulunuyor. Konu ile ilgili sorularınızı bu iletişim kanallarından da iletebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Merhabalar,

Bugün başıma ne geldi yazayım dedim ..aslında ya bu kadar da olur mu diyeceksiniz ama olsun yazıyorum ..Bugün bir iş için karşıya geçtik hanımla .. dönüşte hanıma koltuk altında bulunan gözden OGS yi çıkarmasını söyledim .. neyse kutusunda yeni .. daha ilk defa kullanılacak .. neyse çıkardı vs .. bende hiç bakmadan OGS bölgesinden geçerken tuttum sağ elimle okusun diye .. bip mip ses yok .. zırt yazıverdi  ..cezalı geçiş 41  küsür .. ne oldu olmadı demeye kalmadan OGS yi ters tuttuğumu anladım .. neyse olan oldu dedim, aklımda da böyle şeyler olduğunda  eger OGS aktif  ise cezalı ödenmiyor ..normal kesinti yapılıyor diye kalmış .. hemen eve geldim baktım  OGS sorgulamaya ..henüz birşey yok ..acaba diyorum cezalı  mı olur olmaz mı ..paranoya yapıyorum .. :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...