Jump to content

Ayna Sinyali Hakkında

Xman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar aracımda tek eksik olarak gördüğüm ( benim için ) yan ayna sinyalleri için ne yapılabilir. Yarın servise gitmeyi düşünüyorum ancak burada bilgi sahibi olup servise öyle gitmeliki her hangi bir yolunma durumu olmasın :). Yan aynalara sinyalizasyon eklenbiliyormu, yoksa sıfırdan yeni aynamı almak gerekiyor ve ortalama maliyet hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzelmiş :) şimdi bir kaç sorum olacak. Bu ürünü alıp taktırdığımızda aracın garantisi ile ilgili bir sıkıntı çıkarırlarmı ileride, ayrıca aynalardaki RMV sistemini ve rezistansı etkiliyormu, ve son olarak sizden alırsam buradaki servis montajda sorun çıkarırmı ve fiyat son ne olur :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

MeB Başayar ile konuş ( Tolga Kırmacı'yı bul ) sana doğru fiyatı verecektir.

Aradım şimdi, stoğa bakıp dönüş yapacaklar bana, ancak Tolga bey garanti konusunda tereddütte kaldı kesin bir yanıt veremiyor maalesef...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzelmiş :) şimdi bir kaç sorum olacak. Bu ürünü alıp taktırdığımızda aracın garantisi ile ilgili bir sıkıntı çıkarırlarmı ileride, ayrıca aynalardaki RMV sistemini ve rezistansı etkiliyormu, ve son olarak sizden alırsam buradaki servis montajda sorun çıkarırmı ve fiyat son ne olur :)

ürün orjinal mazda marka ürün. garantide sorun olmaz. rvm, ısıtma, elektrik kontrollerinde de problem olmaz. yarın kırar yada çarparsanız tek tek sinyali veya kapağı temin edilebilir.

boyalı geldiği için renk tutmuyor derdi olmaz.

Detayı:

ledli sinyal lambaları: 54,82 X 2

Ayna kapakları: 96,45 X 2

1 çift set fiyatı güncel toplam:302,54+kdv.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyatı 300 liradan indirelim derken 302+kdv oldu  :tey: buradaki serviste montaj için ister en az 50 lira. Şimdilik bir süre bekleyelim bakalım. İlginiz için teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyatı 300 liradan indirelim derken 302+kdv oldu  :tey: buradaki serviste montaj için ister en az 50 lira. Şimdilik bir süre bekleyelim bakalım. İlginiz için teşekkür ederim...

bence 50TL'ye montaj yapmazlar... biraz teferrüatlı birşey. merak ettim doğrusu montaja kaç para isterler acaba...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence 50TL'ye montaj yapmazlar... biraz teferrüatlı birşey. merak ettim doğrusu montaja kaç para isterler acaba...

Olmadı haziranda Datça'ya geçerken size uğrayacağım artık :) işlem ne kadar sürüyor bizi yolumuzdan ne kadar alıkoyar. Ve tabi tam kararımı ocak sonu gibi size bildirdiğimde bu ürünü hazirana kadar rezerve tutacakmısınız benim için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Siz ne istiyorsunuz ? :)

2 tane tesisat çekiliyor aynalara, tahminen 75TL falan tutar. tabi ürünü eline alıp gelen için. ürünleri de bizden alanlar için daha uygun olur işçilik...

Olmadı haziranda Datça'ya geçerken size uğrayacağım artık :) işlem ne kadar sürüyor bizi yolumuzdan ne kadar alıkoyar. Ve tabi tam kararımı ocak sonu gibi size bildirdiğimde bu ürünü hazirana kadar rezerve tutacakmısınız benim için.

gelmeden 15 gün önce haber verirsiniz, aracın rengine göre o anda elimizde olmasa bile getirtiriz. çünkü raftaki ürünler hazirana kadar 10kere değişir.

tahimince 1,5-2 saat kadar bekletiriz sizi. çay kahve meşrubat ikram ederiz artık... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...