cilingiro

Lpg bagaj önerisi ?

merhaba arkadaslar,

91 model  323  hb bagaj zaten ufak, aldıgımda bir lpg vardı üzerinde, tank'da büyük tanklardan,

küçültmek istesem çok masraflı olurmu ?

su an 70 -80 tl ye falan doluyor bu.

Mini modelleri nasıl acaba ? ne önerirsiniz ?  dolusuyla ortalama kaç km yapar ?

Veyada kaça doluyor minilerin deposu ?

Bu arada simit tanklar diyorlar yedek teker yerini takılıyor, pek düşünmüyorum sonuçta teker dısarda kalıyor..

Sizin fikriniz nedir arkadaslar ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ufağını kaça taktırdınız peki ?  yakınlardamı taktırdınız ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fazla bişey degilmiş,  önümüz aylıkta artık :) masrafın nereye gidecegi belli oldu  :sopa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar lpg taktırdıktan sonra stepneye göre biraz yüksek geldiği için bagajın altındaki araç gereç koyulan plastik askıda kaldı.sağa sola sallanıyor devam lı yani ortası yüksekde kaldı bagaja bişeyler koyarken kırılacak diye korkuyorum. ne yapabilirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar lpg taktırdıktan sonra stepneye göre biraz yüksek geldiği için bagajın altındaki araç gereç koyulan plastik askıda kaldı.sağa sola sallanıyor devam lı yani ortası yüksekde kaldı bagaja bişeyler koyarken kırılacak diye korkuyorum. ne yapabilirim

Bu konu size fikir verir herhalde,bu benim kendi çözümümdü... :)

http://www.mazdaclubtr.com/index.php/topic,13322.20.html

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.