Xman

Kaput Filmi

Arkadaşlar aracım siyah renk olduğu için kim görse hemen kaputa ve ön kısımda taş sıçramasından etkilenecek bölgelere film çektirmem gerektiğini söylüyor. Siyah renk boya kusurlarını çok fazla gösteriyormuş o nedenle mutlaka yaptır diyorlar. Ankara da nerede yaptırabilirim, önerilecek belli bir marka varmı, ortalam maliyet ne olur ve illede yaptırmak gerekirmi. Bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim düşündüğüm sadece şeffaf film, kaputun yarısına kadar ve çamurluklara. Linkdekiler bayağı teferruatlı bana göre:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben LLumara yaptirdim gecenlerde 45 cmlik olani yeterli 350TL ye mal oldu ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben LLumara yaptirdim gecenlerde 45 cmlik olani yeterli 350TL ye mal oldu ;)

Burak geçtiğimiz nisan ayında bizim eve hırsız girdi, onun üzerine balkon kapısını sağlamlaştırdım, bu seferde kapının camını kırar diye LLumara güvenlik filmi çektirdim kapı camlarına, ancak şu an hava kabarcıkları görüyorum yer yer filmde. O nedenle bu firma hakkında olumsuz bir düşünce oluştu bende. Araçta da aynı şey olurmu acaba, gerçi uygulanacak filmin türüde uygulanacak yüzeylerde farklı ama yinede acaba diyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orada suc filmde degil uygulayan yerdedir diye dusunuyorum, benimkini de cok iyi cekmemisler degistirtecegim ama markada sIkIntI oldugunu dusunmuyorum ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kesinlikle, film kaplanırken sert silikon tarzda bir parçayla yukarından aşşğıya yapılması gerekli hatta kıvrımlar için saç kurutma makinası ile esnetilerek hatları tam bir şekilde kapatmalı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende geçenlerde yaptırttım 45 cm olması lazım şuana kadar hiç bir sıkıntı yok kalitelisini çektik dediler ama markasını bilmiyorum fiyatı baya uygun dost işi oldu biraz :)

Senin dostlarda baya geniş heralde :) :) önce arka cam perdesi şimdi kaput filmi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeri geldiğinde biz onların işini görüyoruz yeri geldiğinde onların bizimkini esnaflar arası dayanışma bir nevi :)

Bilirim bilirim, çevre çok önemli :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

murat sen kaput filmimi yaptırdın nerde nasıl ne kadar biraz bilgi verirmisin reenk seçeneği var mı

Ben maslak sanayide yaptırmışdım.Alman malı kullandılar.Ustalar iyi.Almanyada kurs görmüşler.

İsmini hatırlamyıyorum.Yarın sanayiye gidersem bakarım.Sonra muayne zamanı kendim söktüm.

Gayet başarılı birşey.0 araba alırsam komple şeffaf yada beyaz kaplatmayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dün bir kaç yerle görüştüm, sadece kaputun üzerine 35-40 cm için markaya göre 150 ile 350 lira arası para istiyorlar. Ancak araçta bana göre kaputtan daha çok ön ve yan çamurluğun bu film olayına ihtiyacı var ama buralara çekemeyiz diyorlar. Ayrıca muayene zamanı sökmek mi gerkiyor bu filmleri, 2 yılda bir yeni filme para vereceksek hiç bir anlamı yok yaptırmamın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Murat'ın söktürmesinin sebebi tüm kaputu kaplaması ve renkli olması sanırım. Senin konuştukların şeffaf diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet şeşfaf, ama düşünüyorum da uzun yolda taş sıçrasa kaputtan daha çok ön çamuluğa gelir, o zaman kaputa film çektimenin pek anlamı kalmıyor bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

X6 olmasının bir etkisi yok, 45 cm lik filmi 350 TL ye çekiyorlar ( sol ve sağ çamurlukların uçları da dahil buna) , tampon ve yanları da eklersen kesin o fiyata gelir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben 45 cmlik filmi görünce ikna olmuştum, benim araçta yeterli görünüyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bu film olayından vazgeçtim, o kadar paraya tamirini yaptırırım olur biter :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bu film olayından vazgeçtim, o kadar paraya tamirini yaptırırım olur biter :)

Görüş meselesi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.