MazdaTech

Bu Lantis nasıl?

temiz görünüyor ancak lpg yok, malum lpg taktırmak içinde 1500TL civarında bir harcamanız da olucak (lpg taktırmak istiyor musunuz bilmiyorum) ancak fiyattada anlaştıysanız sorun yok demektir :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

lpgye ihtiyaç duyabilirm ama bu ihtiyacı bastırabilirm :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sunroof olsaymış daha iyi ama anlaştım demişsin yinede fiyat çok bence bu paralara yazık bence

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben sunroofu olmayan araca çok diyorum bunda airbag bile yok buna bu paralar verilirmi arkadaşlar biraz düşünün.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet çok güzelmiş gerçekten

normalde lantisler tip olarak çok dağınık gelir bana ama bunu beğendim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

normalde lantisler tip olarak çok dağınık gelir bana ama bunu beğendim...

jant rengi ve arka kaplama olmamış (bana göre) ama temiz hatta çok temiz duruyor ben o yüzden beğendim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Full olsa dahil 11'den fazla vermem bu araçlara ben.1000-1500 daha masraf edilir üzerine bunların arkadaşlar.Bakım,lastik, lpg gibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Full olsa dahil 11'den fazla vermem bu araçlara ben.1000-1500 daha masraf edilir üzerine bunların arkadaşlar.Bakım,lastik, lpg gibi.

Takas yapmak için anlaşmışlar Ediz Abi, belki mantıklı bir takastır fiyatı dediğin rakamlara geliyordur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Takas yapmak için anlaşmışlar Ediz Abi, belki mantıklı bir takastır fiyatı dediğin rakamlara geliyordur

Hmm hayırlısı olsun.Ben bazı fiyatları çok uçuk buluyorum kafa kafaya takas ise diyecek bir sözüm yok.Amaç kimsenin malını kötülemek değil ve o konuda yorumum yok zaten ben sadece o fiyatlara almam, alan -satan memnunsa sorun yok zaten :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.