razumuhin

Orijinal Mazda 3 Impressive jant ve lastik

Bu konuda 44 ileti var

Orjınal mazda 3 impressive 2010 16 inç jantlarım üstündeki lastiklerle beraber satılıktır.

lastıklerde jantlarda sıfır gıbıdır toplam 3 km civarı kullanılmıstır (bayiden-jantların alındığı yere kadar)

lastıklerın ne marka olduğuna falan bakmadım standart bayiden hangi lastikle çıkıyorsa o şekilde. ebat bilgileri

ve markasını ilen arkadaşlar bilgilendirise sevinirim.

4 lastık + 4 jant  için 1200 lira istiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En azından pazarlıklı bir fiyat ve temsili de olsa jantın resmi olursa daha işlevli olabilir diye düşünüyorum, hayırlı müşteriler :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet fıyat yazmayı unutmusum yukardakı mesaja ekliycem. Foto çekmeme gerek varmı bilmiyorum

jantlarda lastıklerde 0 gibi. Ama depoma gidersem kesin çekicem.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet fıyat yazmayı unutmusum yukardakı mesaja ekliycem. Foto çekmeme gerek varmı bilmiyorum

jantlarda lastıklerde 0 gibi. Ama depoma gidersem kesin çekicem.

sanırım bunlardan değil mi

6028-042-wheel-profile-480.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet bunlardan ilginize ve yardımınıza teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet bunlardan ilginize ve yardımınıza teşekkür ederim

Rica ederim, tekrar hayırlı müşteriler :) fiyatıda oldukça uygunmuş enkeiler için kaçırılmıcak fırsat :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ama Yunus bir sürü 3e baktım hepsi arkadaşın onayladığı canttan. Karışık mı gelmiş yani bu cantlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet impressive lerde 7 kollu jant mevcut, lastiklerde Toyo marka.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2011 impressive orjinal jant ( benim aracım )

post-5481-141695282774_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben 90ncı yıl yazdım bu resim geldi ??? Belki fiyat farkıyla üsttekilerden veriyor olabilirler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

90. yıl modelleri,  impressive üzerine kurulu ise onlara normal impressive lerden farklı olarak bu jantlar takılmış olabilir. Ama normal impressivelerde benim araçtaki jant var...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Anladım ancak 2010 model 90ncı yıl araç alanların tümü benim gösterdiğim resimdeki jantlardan aldılar, Okan Abi burda olaydı bilgilendirirdi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Acaba aracı bayiden alırken fiyat konuşulması jant seçimi gibi bir durum oldu mu sıfır alanlar için ? Bence bayiden kaynaklanan bir durumdur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Anladım ancak 2010 model 90ncı yıl araç alanların tümü benim gösterdiğim resimdeki jantlardan aldılar, Okan Abi burda olaydı bilgilendirirdi

90. yıl serisinin jantları onlar çünkü . 90. yıl serisi jantları 16 değil 17 inch bu arada ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

90. yıl serisinin jantları onlar çünkü . 90. yıl serisi jantları 16 değil 17 inch bu arada ;)

Hakikatten ben onu atlamışım.. O zaman benim gösterdiğim jantların olma ihtimali yok yada ebat bilgisi yanlış verildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet jantlar yunusakdenizin yolldığı jantlar en ıyısımı fotolarını cekmek..dun onaylarken pek dıkkat etmemısım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Belki de 2011 lerde değişmiştir jantlar, bizim araçlardakilere geçilmiştir. 2010 modellerde arkadaşınkinden vardır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu da touring olabilir. 15 inç gibi duruyor zaten.

Bana 17 ymiş gibi geldi Yunus Abi...

Düzeltiyorum: 17 ymiş araç sahibide belirtmiş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bana 17 ymiş gibi geldi Yunus Abi...

Düzeltiyorum: 17 ymiş araç sahibide belirtmiş

Orjınal mazda 3 impressive 2010 16 inç jantlarım üstündeki lastiklerle beraber satılıktır.

İbrahim baştan aşağı macunluksun :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.