Jump to content

Sustalı anahtar kılıfı

Guest oguzhan

Tavsiye Edilen Mesajlar

resim koyarsanız sevinirim :)

Denizlide Deda Deri işletmesinin sahibinin oğlu benim liseden arkadaşım olur, konuşabilirsem eğer en az üretim adeti belirlenip sipariş tamamlandığında üretimini gerçekleştirtiriz :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

verdiğiniz linklerdeki örnekler susta tipi anahtarlara olmaz ama değilmi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

verdiğiniz linklerdeki örnekler susta tipi anahtarlara olmaz ama değilmi ?

evet olmaz. ben şirketle görüşmüştüm bildirecekler. Linkleri şirketi ve kalitesi görün diye koydum sadece.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ilk resimdeki deri kılıfta bizim sustalı anahtarlara göre değil, anahtarsız giriş ve start stop düğmeli modellere göre diye düşünüyorum öyle bişidoğdu içime  özetle hissi kablel vuku :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilk resimdeki deri kılıfta bizim sustalı anahtarlara göre değil, anahtarsız giriş ve start stop düğmeli modellere göre diye düşünüyorum öyle bişidoğdu içime  özetle hissi kablel vuku :D :D

iyibeyden baktım bizim 2009 altı m3 için uygun. Daha birçok çeşit var iyibeyde :) bayağıda güzel çeşitler var...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gerek var mı böyle bir teferruata? Zorluk çıkartır..

şunun için isterim Selman abi:

kılıfsız olursa,araç hareket halinde iken kontağın göğüslüye çarpması sonucu oluşan ses ve bu çarpma sonucu plastik malzemede oluşabilecek deformasyon için diyebilirim....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Granit deri beni aradı, konuyla ilgilendi, sonuç için dönecekler, bakalım nasıl birşey yapacaklar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ibrahim

Granit deri beni aradı, konuyla ilgilendi, sonuç için dönecekler, bakalım nasıl birşey yapacaklar...

Türkiyede olabilseydim bende Deda Deri ile görüşüp bir fiyat alabilirdim, yine internetten bir şansımızı deniyelim ne kadar yardımcı olabilcekler bir bakalım :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Türkiyede olabilseydim bende Deda Deri ile görüşüp bir fiyat alabilirdim, yine internetten bir şansımızı deniyelim ne kadar yardımcı olabilcekler bir bakalım :)

Bende internetten görüştüm zaten. Sonuçta kendi sitelerinden satacaklar. Görüşebilirsen iyi olur. Hangisi düzgün yaparsa ondan alırız...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...