Jump to content

Mazda 323 İçin Sticker

ümit67
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba, arkadaşlar ben izmirde ikamet etmekteyim arabamı yeni aldım. 91 323 sedan arkada mazda yazısı yok 3 adet delik var ,buda hoş bir görüntü vermiyor.tabi birde su girip çürütme yapmasın diye o yazıyı aradım ama burada bulamadım. hatta kendim bile dökmeyi düşündüm.bu konuda yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

İstanbul Aksarayda Vizyon otomotiv var .1 Hafta önce ben 2 tane aldım birini kullandım biri yedek . İkisi 20 TL , Diğer orjinal ve yan sanayi parçalarını çok uyguna alabilirsiniz Tel:0212 589 84 60/ 589 95 41

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Bence orjinal harf yerine yapıştırma harfleri kullanabilirsiniz :)

Yapıştırma oluyorda olmuyor İbrahim. m ile a bir tuhaf dizilmiş bende denedim ama beğenemedim:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ibrahim

Yapıştırma oluyorda olmuyor İbrahim. m ile a bir tuhaf dizilmiş bende denedim ama beğenemedim:)

o da var tabii :) satılık bölümünde çıkmacı arif bey var belki onun elinde vardır :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...

benım mazda nın belirli yerlerine yazılar yapıştırmayı düşünüyorum japon harflerle eğer arabasında böle olan varsa fotoları yükleyebilirse sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam bana sorarsan eğer, pek hoş durmuyor japon yazılar araçta...

latin alfabesi kullanman daha hoş olacaktır bence. tabi zevk meselesi bu. keyifli forumlar... :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benım mazda nın belirli yerlerine yazılar yapıştırmayı düşünüyorum japon harflerle eğer arabasında böle olan varsa fotoları yükleyebilirse sevinirim.

323 hb yer yok o tip japon yazılar için ben önermiyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...