Jump to content

25.000 TLye kadar Temiz Mazda 3 Dynamic Arıyorum

ozgur_1984

Tavsiye Edilen Mesajlar

MERHABA

25000 tlye kadar temiz kazasız en az 2006 model mazda 3 dynamıc arıyorum . Adapazarında yaşıyorum. Bildiğiniz araclar varsa yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ibrahim

murat abinin aracı var 2006 comfort 90 binde... Comfort düşünürsen değerlendirebilirsin. Muhtemelen yarın  takasa verecek aracı 0 araç için

bacanağın aracı ne oldu Kadir Abi ??? ilan pasife düşmüş ?
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ibrahim

Bende ikinci araç olmadığı için kaldırdık. Ben ikinci aracı alınca koyacağız satışa.

Yani senin bacanağın aracını alma durumun mu var, ben ilişkiyi kuramadım da ???
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

comfort bizim burda da var 28 e bırakıyor 2009 model lpgli comfort. ama ben dolu olsun istiyorum 2006 dan aşağıya da düşmek pek mantıklı gelmiyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ibrahim

Netten ilan koyucam ama sizde biliyorsunuzdur zaten 2nci el araç sitelerini, bizdeki bilinen araçlar Kadir Abi'ninde dediği gibi bu kadar :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ibrahim

Yok, sana buradan ekmek çıkmayacak :D bir denk getiremedik :D

Katılıyorum :D ama beklemekten bir sakınca olmaz, sürekli akti mesaj yazanların yanında sessiz sakin durup bir anda size müjdeli bir haber vericek üyede çıkabilir :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

murat sen kaput filmimi yaptırdın nerde nasıl ne kadar biraz bilgi verirmisin reenk seçeneği var mı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

murat sen kaput filmimi yaptırdın nerde nasıl ne kadar biraz bilgi verirmisin reenk seçeneği var mı

Bu konuya yazmayım.İlgili konuya yazarım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...