Xman

Sabah Sabah Mazda 929

Bu konuda 25 ileti var

Az önce işe gelirken yol üstünde kocaman eski bir amerikan arabası gördüğümü sanıp üzerinde yazan satılık ilanına baktım, ilanda 1990 model satılık mazda 929 yazıyordu :D şaşkın bir halde arabayı bayağı bir inceledim ilk kez bir 929 görüyordum ve böyle bir modelin olduğunuda 15 dakika önce öğrenmiş oldum. Bu araçlarla ilgili sohbeti genişletirsek sevinirim. Tarihçesi, özellikleri vs. vs...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Artık üretilmiyor sanırım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tabii, üretimi çoktan durduruldu. Devam etse muhtemelen Mazda9 gibi bir model ile devam ederdi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Az önce işe gelirken yol üstünde kocaman eski bir amerikan arabası gördüğümü sanıp üzerinde yazan satılık ilanına baktım, ilanda 1990 model satılık mazda 929 yazıyordu :D şaşkın bir halde arabayı bayağı bir inceledim ilk kez bir 929 görüyordum ve böyle bir modelin olduğunuda 15 dakika önce öğrenmiş oldum. Bu araçlarla ilgili sohbeti genişletirsek sevinirim. Tarihçesi, özellikleri vs. vs...

ne ballı adammışsın bee.Ankarada bi tane var ondan onu da senmi gördün.Emektemi duruyo o.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir de bu Royal Classic lerin arka tekerleri de hafif dönüyordu yanlış hatırlamıyorsam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ne ballı adammışsın bee.Ankarada bi tane var ondan onu da senmi gördün.Emektemi duruyo o.

Emek 8. caddede Garanti bankasının önünde duruyo valla :D görmek isteyenler gelip bakabilir :D ayrıca araç satılık düşünen varsa öğlen ilandaki telefon numarasını alabilirim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Emek 8. caddede Garanti bankasının önünde duruyo valla :D görmek isteyenler gelip bakabilir :D ayrıca araç satılık düşünen varsa öğlen ilandaki telefon numarasını alabilirim :)

almayı düşünmem zira 626 ıma bile gemi diyolar.onu alsam titanik derler artık:))

ama fotoğraflarını çeksen fena olmazddı hani:))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öğlen orada duruyorsa hala, cep telefonu ile alırım bir kaç kare ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yayla gibi araçlar.  Xedos sunroofta ilginç bir soğutmak veya ısıtma tertibatı mı ne vardı.İçeriyi dışarıyla dengelemek için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

her zamanki halim:)))

Amin diyelim Allah herkesin neşesini daim etsin  :tey:  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dayanamadım gittim çektim resmini, araba 8000 liraymış :)

post-5481-141695283477_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunun modifiye edilmiş halinin resmi vardı buralarda bayılmıştım ben o arabaya

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaş bişeyler yazmış ama anlıyamadım ben özelliklerini  :2funny: :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cruze kontrol ve ayarlanabilir amortisör den bahsediyor demekki.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

waawww.plaka süpermiş hakaten.daa niye adamın telini karaladınki belki forumdan talibi çıkardı:)

bunun beyazı kızılayda vardı ama 35 plakalı olduğu için ankaralıdan saymadım onu:)

ne benzin içer ama bu:)

Yunus gibi doyuramazsın valla bunu.amca ne iş yapıyo merak ettim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.