Jump to content

Sabah Sabah Mazda 929

Xman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Az önce işe gelirken yol üstünde kocaman eski bir amerikan arabası gördüğümü sanıp üzerinde yazan satılık ilanına baktım, ilanda 1990 model satılık mazda 929 yazıyordu :D şaşkın bir halde arabayı bayağı bir inceledim ilk kez bir 929 görüyordum ve böyle bir modelin olduğunuda 15 dakika önce öğrenmiş oldum. Bu araçlarla ilgili sohbeti genişletirsek sevinirim. Tarihçesi, özellikleri vs. vs...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

Az önce işe gelirken yol üstünde kocaman eski bir amerikan arabası gördüğümü sanıp üzerinde yazan satılık ilanına baktım, ilanda 1990 model satılık mazda 929 yazıyordu :D şaşkın bir halde arabayı bayağı bir inceledim ilk kez bir 929 görüyordum ve böyle bir modelin olduğunuda 15 dakika önce öğrenmiş oldum. Bu araçlarla ilgili sohbeti genişletirsek sevinirim. Tarihçesi, özellikleri vs. vs...

ne ballı adammışsın bee.Ankarada bi tane var ondan onu da senmi gördün.Emektemi duruyo o.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ne ballı adammışsın bee.Ankarada bi tane var ondan onu da senmi gördün.Emektemi duruyo o.

Emek 8. caddede Garanti bankasının önünde duruyo valla :D görmek isteyenler gelip bakabilir :D ayrıca araç satılık düşünen varsa öğlen ilandaki telefon numarasını alabilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

Emek 8. caddede Garanti bankasının önünde duruyo valla :D görmek isteyenler gelip bakabilir :D ayrıca araç satılık düşünen varsa öğlen ilandaki telefon numarasını alabilirim :)

almayı düşünmem zira 626 ıma bile gemi diyolar.onu alsam titanik derler artık:))

ama fotoğraflarını çeksen fena olmazddı hani:))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Yayla gibi araçlar.  Xedos sunroofta ilginç bir soğutmak veya ısıtma tertibatı mı ne vardı.İçeriyi dışarıyla dengelemek için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

waawww.plaka süpermiş hakaten.daa niye adamın telini karaladınki belki forumdan talibi çıkardı:)

bunun beyazı kızılayda vardı ama 35 plakalı olduğu için ankaralıdan saymadım onu:)

ne benzin içer ama bu:)

Yunus gibi doyuramazsın valla bunu.amca ne iş yapıyo merak ettim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...