seferihisarlı mazdacı

Kasko Yapsammı ?

arkadaşlar 1997 323 sedanıma kasko yaptırmaya gerek varmı  boşuna bi masrafmı olur yoksa yaptırdığıma değermi ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar 1997 323 sedanıma kasko yaptırmaya gerek varmı  boşuna bi masrafmı olur yoksa yaptırdığıma değermi ...

Model eski olduğu için çok fazla bedel isteyeceklerdir.Ama önceden başka arabadan hasarsızlık indiriminiz var ise şahsınızın daha uygun olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim bildiğim (taş yağıcak kafama) özel kasko yaparlar ki bana sorarsanız aracınız maddi bedelinin çok yüksek olmadığı için gerekli görmüyorum ama yok derseniz ki büyük şehir kaza bela olur araç komple perte çıkar (Allah korusun) o zaman özel kaasko yaptırabilirsiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gerek yok yaptırma.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar biliyor ,bir önceki guzu evin önünde kundaklanınca bedelini devletten 6 aylık süre içerisinde almıştım.Yılbaşı öncesi 1998 626 aldım ,alır almaz direk sigortaya gittim.10 milyonluk şehirde piyango bana vurduysa bir daha vurmayacağının garantisi yok.

Sonuç: full kasko -1212 TL. + 5 taksit.

Tercih sizin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.