Jump to content

Modifiye Gösterge ve Havalandırma Paneli Işıkları (89-94)

caglayan.bayram
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaslar merhaba .aracım 1994 323 sedan bordo renk aracımı alalı 3 hafta oldu aracımın km aydınlatma ve kalorıfer panelı aydınlatma sıstemını yenı model  araclarda olan sekılde yapmak ıstıyorum yapan arkadaslar varmı bu konuda yardımcı olursanız sevınırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ibrahim

ebaydan uyumlu göstergeleri satın almanız gerekir ki oldukça maliyetli olur sizin için (200TL civarı), kalorifer aydınlatma kısmını söküp arkasına led şerit döşeyerek daha aydınlık bir görüntü kazanabilirsiniz onun dışındaki tüm işlemler oldukça masraflı olucaktır diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ibrahim

Tamamı büyük harfli mesajlar silinecektir kısa zaman içersinde düzeltirseniz yazdıklarınız silinmemiş olur, madem siparişini verdiniz hayırlı olsun diyelim. Hondalar 220 gösterge ancak mazda 240 gösterge olduğu için sadece devir saati ve benzin hararet göstergesi uyar (ben bizzat araştırmıştım)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dogru soluyosunuz ama honda gostergesı olmıcak sıtede arastırdım bıraz aslında bu ısle ugrasan 2008 yılında cok arkads varmıs

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ibrahim

dogru soluyosunuz ama honda gostergesı olmıcak sıtede arastırdım bıraz aslında bu ısle ugrasan 2008 yılında cok arkads varmıs

Ben çok uğraştım ama sırf kadranlar için 200 civarı bir miktar ayrıca montajı yapacak düzgün bir elektrikçi gerekiyordu, bende görünüm yerine yürüyenine yatırım yapmıştım.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yapan kısı 1992 mazdaya yapmıs elınde yaptıktan sonra kı fotolar var elektrıkcı bu kısı malzeme hazır olarak japonyadan gelıyomus montajını kendı yapıyomus  montaj kısmı basıt gorunuyor cunku hazır bı sıstem gelıyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ibrahim

yapan kısı 1992 mazdaya yapmıs elınde yaptıktan sonra kı fotolar var elektrıkcı bu kısı malzeme hazır olarak japonyadan gelıyomus montajını kendı yapıyomus  montaj kısmı basıt gorunuyor cunku hazır bı sıstem gelıyor..

Basit görünür ama basit değil, göstergeyi dağıtmak gerçekten cesaret ve özen ister, oradaki bağlantılara dikkat etmek hatta sadece gösterge panelini sökerken bile özen göstermek gerek tecrubeyle sabittir.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

"fotoları yapınca eklicem" demişsiniz mesajınız silinmiş sanırım konu tam anlaşılmıyor karar verdiniz mi ? nasıl bir uygulama yapılcak ne kadara mal olacak ?

verdiğim linkte hazırları mevcut aynı yerde arama yaparsanız kalorifer için olanıda var hatta krom gösterge çerçeveside mevcut

http://www.blauertacho4u.de/products/de/Plasma-Tachoscheiben/Weisse-Plasmas/Mazda/Plasma-Tacho-Tachoscheiben-Mazda-323-S4-BG-0-240Kmh-NEU.html

Oğuzhan e-bayda epey aramıştım Kadir'le baraber ama bulamamıştım, saolasın:D. Almanyadaymış mart gibi gidebilirim, o zaman siparişde alırım burdaki arkadaşlardan kargodan yırtılır .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ibrahim

"fotoları yapınca eklicem" demişsiniz mesajınız silinmiş sanırım konu tam anlaşılmıyor karar verdiniz mi ? nasıl bir uygulama yapılcak ne kadara mal olacak ?

verdiğim linkte hazırları mevcut aynı yerde arama yaparsanız kalorifer için olanıda var hatta krom gösterge çerçeveside mevcut

http://www.blauertacho4u.de/products/de/Plasma-Tachoscheiben/Weisse-Plasmas/Mazda/Plasma-Tacho-Tachoscheiben-Mazda-323-S4-BG-0-240Kmh-NEU.html

Tamamı büyük harfle yazılmış mesaj olduğundan düzeltti üye arkadaşımız, kalorifer için siparişi vermiş montajı bitince resimlerim demişti, gösterge içinde oto elektriçisi biri daha önce uygulama yapmış, bakalım bende açıkcası merakla bekliyorum
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Tamamı büyük harfle yazılmış mesaj olduğundan düzeltti üye arkadaşımız, kalorifer için siparişi vermiş montajı bitince resimlerim demişti, gösterge içinde oto elektriçisi biri daha önce uygulama yapmış, bakalım bende açıkcası merakla bekliyorum

Kalorifer için bu süpermiş gerçekten, Bunu mu sipariş etmiş acaba?

http://www.blauertacho4u.de/products/en/EL-Heating-Panel/Mazda/El-Heating-lightning-for-Mazda-323-S4-BG--black-white.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ibrahim
Anladığım kadarıyla el yapımı yani yeni tip araçlara benzetilmiş havalandırma kontrol ünitesi, görücez bakalım merakla bekliyorum bende
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sıparısını vermıs elektrıkcı onumuzdekı hafta monte yapcak aksam ıs cıkısı yanına gıttım el yapıpı degılmıs anladıgım kadarıyla toplu olarak japonyadakı sıtelerden getırtıyor resım cekmıs daha onceden 92 model sedan araca uygulamıs foto gorunce karar verdım bende malıyetı ekran ve kalorıfer unıtesı 200 tl

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ıstadım ustadan vermek ıstemedı pek bende ısrar etmedım ama on numara guzel gorunuyo resımden ınsallah onumuzdekı hafta bıter bıtmez cekıp koycam ıhtıyacı olan olursada dun kendı soledı 1 takım fazla sıparıs etmıs kargodan dolayı kargo 40 dolara falan cıkıyomus benımkıne bakarsınız begenırsenız dusunen olursa ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

ıstadım ustadan vermek ıstemedı pek bende ısrar etmedım ama on numara guzel gorunuyo resımden ınsallah onumuzdekı hafta bıter bıtmez cekıp koycam ıhtıyacı olan olursada dun kendı soledı 1 takım fazla sıparıs etmıs kargodan dolayı kargo 40 dolara falan cıkıyomus benımkıne bakarsınız begenırsenız dusunen olursa ..

Ben düşünebilirim gaza gelip :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

begenırsen fotolara bı bakın ıstersenız fotodakı gıbı olursa eger montaj olmadan bıse dıyemıyorum gaza gelırsınız gıbı gelıyoooo

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

konu çok ilgimi çekti çalışmalarınızı ve resimleri bekliyorum bende aynalara rezistans takabilmek için çalışma yapıyorum bilgilendirme yapacağım size başarılar dilerim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaslar merhaba normelde bu hafta gelcektı aydınlatma urunlerım ancak bı arkadsım daha yaptırmaya kara verdı fazladan bı urun daha gelcek bıraz gecıktı urunun montajını yapar yapmaz hemen foto yayınlıcam kolay gelsın ....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...